Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Systemy utwardzania UV LED UV 750W
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: dziesięć tysięcy
Nazwa produktu: |
Systemy utwardzania UV LED UV 750W |
Moc: |
750 W |
Rozmiar: |
430 mm * 65,5 mm * 90 mm |
Lumowinous rozmiar: |
400 mm * 20 mm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzony powietrzem |
Długość fali: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Nazwa produktu: |
Systemy utwardzania UV LED UV 750W |
Moc: |
750 W |
Rozmiar: |
430 mm * 65,5 mm * 90 mm |
Lumowinous rozmiar: |
400 mm * 20 mm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzony powietrzem |
Długość fali: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Systemy utwardzania UV LED 750W Opis produktu
| Przedmiot | Systemy utwardzania UV LED 750W do druku |
| Moc | 750W |
| Kolor | UV |
| Liczba diod lampy | 288 szt. |
| Typ diody | Typ 3535 smd |
| Rozmiar | 430mm*65.5mm*90mm |
| Rozmiar świetlny | 400mm*20mm |
| Materiał chipa | LG, Seoul, Epileds |
| Długość fali | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Schemat chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Zastosowanie | Stosuje się w różnych gałęziach przemysłu poligraficznego, malarskiego i klejowego. |
| Opcjonalnie | Pojedyncza lampa, lampa + zasilacz, lampa + zasilacz + zbiornik na wodę |
| Żywotność (godziny) | 20000 godziny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
Kwestie wymagające uwagi
Ciepłe wskazówki, aby nasze produkty działały najlepiej i zmniejszyły liczbę błędów klientów podczas użytkowania, proszę zwrócić uwagę:
1) Podczas całego procesu użytkowania wszystkie osoby mające bezpośredni kontakt z UVLED powinny podjąć środki zapobiegające i eliminujące elektryczność statyczną i nie dotykać bezpośrednio diody emitującej światło UV rękami.
2) Podczas spawania należy zwrócić uwagę na czas i temperaturę spawania oraz rozróżnić biegunowość dodatnią i ujemną.
3) Parametry elektryczne, takie jak prąd i napięcie, nie powinny przekraczać wartości znamionowych.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.