Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Lampa utwardzająca UV LED 2240W
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: dziesięć tysięcy
Nazwa produktu: |
Lampa utwardzająca UV LED 2240W |
Moc: |
2240 W |
Rozmiar: |
500*83MM |
Lumowinous rozmiar: |
450*50mm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzony powietrzem |
Długość fali: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Kolor: |
Lampa LED UVA |
Gwarancja: |
2 lata |
Nazwa produktu: |
Lampa utwardzająca UV LED 2240W |
Moc: |
2240 W |
Rozmiar: |
500*83MM |
Lumowinous rozmiar: |
450*50mm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzony powietrzem |
Długość fali: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Kolor: |
Lampa LED UVA |
Gwarancja: |
2 lata |
Lampa UV LED do utwardzania 2240Wutwardzanie led uv chłodzenie wodne sprzęt do utwardzania uv
Lampa UV LED do utwardzania Opis produktu
| Przedmiot | Lampa UV LED do utwardzania 2240W |
| Moc | 2240W |
| Kolor | UV |
| Liczba diod LED | 224 szt. |
| Typ diody | 6565 smd type |
| Rozmiar | 500*83MM |
| Rozmiar świetlny | 450*50mm |
| Materiał chipa | LG,Seoul,Epileds |
| Długość fali | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Schemat chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Zastosowanie | Stosuje się w różnych gałęziach przemysłu poligraficznego, malarskim i klejowym. |
| opcjonalnie | Pojedyncza lampa, lampa + zasilacz, lampa + zasilacz + zbiornik na wodę |
| Żywotność (godziny) | 20000-30000 godziny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
P1. Co zawiera cały system utwardzania UV LED?
O:Cały system utwardzania UV LED zawiera kontroler utwardzania UV LED + głowicę lampy UV LED.
P2. Czy mogę używać własnego sterownika PLC i szafy elektrycznej?
O:Tak, oczywiście. Nasz sterownik UV LED zapewnia komunikację RS485.
P3. Jak złożyć zamówienie na system utwardzania UV LED?
O:Najpierw poinformuj nas o swoich wymaganiach lub zastosowaniu. Następnie wyceniamy zgodnie z Twoimi wymaganiami lub naszymi sugestiami.
Następnie klient potwierdza próbki i wpłaca depozyt na formalne zamówienie. Następnie organizujemy produkcję.
P4. Czy mogę umieścić moje logo na systemie utwardzania UV LED?
O: Tak. Prosimy o formalne poinformowanie nas przed produkcją i potwierdzenie projektu na podstawie naszej próbki.
P5. Czy oferujecie gwarancję i usługę instalacji produktów?
O:Tak, oferujemy 15000 godzin serwisu i 1 rok bezpłatnej gwarancji. Usługa instalacji może być świadczona, ale powinna być opłacona
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.