Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Imitacja lumenów SMD Chip-S-W20mm
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1000000
Nazwa produktu: |
Imitacja światła SMD Chip-S-W20mm |
Moc: |
3W |
Materiał soczewki: |
soczewka silikonowa |
woltaż: |
3,4 V-3,8 V |
Aktualny: |
0,5A-0,7A |
Długość fali: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Nazwa produktu: |
Imitacja światła SMD Chip-S-W20mm |
Moc: |
3W |
Materiał soczewki: |
soczewka silikonowa |
woltaż: |
3,4 V-3,8 V |
Aktualny: |
0,5A-0,7A |
Długość fali: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
3W UV LED SMD Imitacja Lumen 20mm Moduł z płyty aluminiowej
| Pozycja | Imitacja Lumen UV LED SMD Chip-S-W20mm |
| Władza | 3W |
| Wydzielające barwy | UV |
| Rodzaj diody | Imitacja światłasmd |
| Materiał soczewki z diody | Soczewki silikonowe |
| Kąt widzenia soczewki | 60, 140 stopni |
| Długość fali | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm. |
| napięcie | 3.4V-3.8V |
| Prąd | 0.5A-0.7A |
| Materiał odcinkowy | LG, EpiledsSeul. |
| Temperatura spawania | ≤ 220 stopni |
| Długość życia (w godzinach) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Stosowane w różnych gałęziach przemysłu druku UV, farb, atramentu UV i kleju UV. |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
![]()
Częste pytania
Q1. Jakie są wasze główne produkty?
A. Lampa UV LED; moduł UV LED; jednoświatło UV LED i urządzenia UV.
Czy możemy dostosować produkt?
A. Tak! Możemy produkować według wymagań lub rysunków technicznych.
Czy mogę zamówić próbki produktów?
A. Tak, można zamówić próbkę produktu. Polityka jest taka, że początkowo zapłacisz za produkt i przesyłkę.
Ile czasu zajmie przygotowanie zamówienia?
A. Dla normalnego produktu zajmuje 1-3 dni, dla dostosowanego produktu może to potrwać do 10 dni.
UV LED SMD są wykorzystywane głównie do utwardzania druku, identyfikacji przeciwfałszowania, oczyszczania (wody, powietrza itp.), przechowywania danych komputerowych idrukarka UV.Ponadto, wraz z rozwojem technologii, nowe zastosowania będą nadal pojawiać się, aby zastąpić oryginalną technologię i produkty.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie.
Dziękuję za uwagę.
Tags: