Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Lampa utwardzająca UV lnk 2400W
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10000
Nazwa produktu: |
Lampa utwardzająca UV lnk 2400W |
Rozmiar: |
432mm * 242mm |
Lumowinous rozmiar: |
400mm * 200mm |
Długość fali: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie wody |
Materiał skorupy: |
Profil aluminiowy |
Nazwa produktu: |
Lampa utwardzająca UV lnk 2400W |
Rozmiar: |
432mm * 242mm |
Lumowinous rozmiar: |
400mm * 200mm |
Długość fali: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie wody |
Materiał skorupy: |
Profil aluminiowy |
Lampa utwardzająca UV 2400W LED UV System suszenia tuszu Lampa UV światło ultrafioletowe
Lampa utwardzająca UV 2400W Opis produktu
| Przedmiot | Lampa utwardzająca UV 2400W |
| Moc | 2400W |
| Kolor | UV |
| Typ diody | typ 3535 smd |
| Liczba diod | 800 szt. |
| Kąt widzenia soczewki | 60 stopni |
| Rozmiar | 432mm*242mm |
| Rozmiar świetlny | 400mm*200mm |
| Materiał chipa | LG,Seoul,Epileds |
| Długość fali | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Schemat chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| materiał obudowy | Profil aluminiowy |
| Proces enkapsulacji | Wysokotemperaturowe opakowanie soczewki kwarcowej |
| Zastosowanie | Stosuje się w różnych gałęziach przemysłu poligraficznego, malarskiego i klejowego. |
| Opcjonalnie | Pojedyncza lampa, lampa + zasilacz, lampa + zasilacz + zbiornik na wodę |
| Żywotność (godziny) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
Pytanie 1: Czy etykieta, opakowanie, projekt Państwa produktów mogą być dostosowane?
O: Tak, oferujemy usługi dostosowywania w tym zakresie.
Pytanie 2: Jaka jest Państwa miesięczna zdolność produkcyjna?
O: Nasza fabryka ma zdolność produkcyjną 10 000 zestawów systemów oświetleniowych miesięcznie.
Pytanie 3: Jaka jest Państwa minimalna ilość zamówienia?
O: MOQ 2 zestawy, ale akceptujemy również zamówienia próbne dla klientów o dobrej jakości.
Pytanie 4: Czy mogę otrzymać próbkę do kontroli jakości?
O: Tak, oferujemy próbki.
Pytanie 5: Jak szybko jest czas realizacji?
O: Dla zamówienia próbnego, 3-5 dni. Dla zamówienia hurtowego, 9-15 dni.
Pytanie 6: Jaka jest żywotność Państwa systemów oświetleniowych?
O: Nasze systemy oświetleniowe mogą pracować co najmniej 3 lata, żarówki te powinny być wymieniane regularnie.
Jeśli mają Państwo inne potrzeby, prosimy o kontakt w celu uzyskania najlepszego rozwiązania.
Umi@ymleduv.com , Dziękujemy za uwagę.