Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Chip 3535 SMD
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000
Moc: |
3W |
woltaż: |
3,4-3.8 V. |
Aktualny: |
500-700mA |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Długość fali: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Gwarancja: |
1 rok |
pakiet: |
Pakiet ze szkła kwarcowego |
Moc: |
3W |
woltaż: |
3,4-3.8 V. |
Aktualny: |
500-700mA |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Długość fali: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Gwarancja: |
1 rok |
pakiet: |
Pakiet ze szkła kwarcowego |
3W UV LED Chip
1. Wysoka intensywność światła;
2. Intensywność światła automatycznie dostosowuje się do prędkości drukarki;
3. Intensywność światła można regulować i wyświetlać;
4. Światło może być włączane/wyłączane częściowo lub w całości w zależności od rozmiaru druku;
5. Wyświetlanie temperatury i kontrola nadmiernej temperatury;
6. Pojedyncza lampa UV może być sterowana niezależnie;
7. Ostrzeżenie w przypadku zwarcia;
8. Alarm nadmiernej temperatury, zapewniający prawidłowe działanie produktów
| Przedmiot | 3535 SMD Chip |
| Moc | 3W |
| Kolor emisji | UV |
| Typ diody | 3535 smd |
| Materiał soczewki diody | Żel krzemionkowy |
| Kąt widzenia soczewki | 60, 120 stopni |
| Rozmiar | 3.5mm*3.5mm |
| Długość fali | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Napięcie | 3.4-3.8V |
| Prąd | 500-700MA |
| Materiał chipa | LG, Seoul, Epileds |
| Temperatura spawania | ≤220 stopni |
| Żywotność (godziny) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Stosowany w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malowania, tuszów UV i klejów UV. |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
Cechy systemu utwardzania UV
Przyjęcie bardziej zintegrowanej obudowy COB i dostępność personalizacji.
Lampa UV LED może uruchamiać się natychmiast i pracować bez wstępnego nagrzewania i trybu czuwania.
Lampa UV LED nadaje się do wielu materiałów bazowych do utwardzania, takich jak materiały miękkie, twarde, chłonne i niechłonne.
Możemy dostosować więcej systemów utwardzania UV LED z chłodzeniem wodnym, maszyn do utwardzania UV LED z chłodzeniem powietrznym.
Nie wahaj się skontaktować z naszym działem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji
Zapytanie ofertowe
Pytanie 1: Czy etykieta, opakowanie, projekt Twoich produktów mogą być dostosowane?
O: Tak, oferujemy usługi dostosowywania w tym zakresie.
Pytanie 2: Jaka jest Twoja miesięczna zdolność produkcyjna?
O: Nasza fabryczna zdolność produkcyjna wynosi 10 000 zestawów systemów oświetleniowych miesięcznie.
Pytanie 3: Jakie jest Twoje minimalne zamówienie?
O: MOQ 2 zestawy, ale akceptujemy również zamówienia próbne dla klientów o dobrej jakości.
Pytanie 4: Czy mogę otrzymać próbkę do kontroli jakości?
O: Tak, oferujemy próbki.
Pytanie 5: Jak szybko jest czas realizacji?
O: Dla zamówienia próbnego, 3-5 dni. Dla zamówienia hurtowego, 9-15 dni.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.
Dziękujemy za uwagę.
![]()
![]()