Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: UV SYTEM 2000W
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Pertraktować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/t
Możliwość Supply: 10000
Nazwa produktu: |
UV SYTEM 2000W |
Moc: |
2000 W |
Rozmiar: |
330*330*128 mm |
Lumowinous rozmiar: |
300*300MM |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Typ diody: |
typu smd 3535 |
Długość fali: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
UV SYTEM 2000W |
Moc: |
2000 W |
Rozmiar: |
330*330*128 mm |
Lumowinous rozmiar: |
300*300MM |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Typ diody: |
typu smd 3535 |
Długość fali: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Gwarancja: |
1 rok |
Zalety
1. Wsparcie w zakresie zapytań i konsultacji
2. Usługi online 24 godziny na dobę
3. Dostępny jest film prezentujący efekt drukowania maszyny z systemem utwardzania UV LED
4. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki.
5. Możesz otrzymać niestandardową produkcję i pakowanie.
7: Bez rtęci, bez ozonu, przyjazny dla środowiska
8: Zimne źródło światła, niska temperatura
| Przedmiot | System utwardzania UV 2000W |
| Moc | 2000W |
| Kolor | UV |
| Typ diody | Typ SMD 3535 |
| Rozmiar | 330mm*330mm*128mm |
| Rozmiar świetlny | 300mm*300mm |
| Materiał soczewki | Soczewka odporna na wysokie temperatury |
| Długość fali | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Schemat chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Zastosowanie | Stosuje się w różnych gałęziach przemysłu drukarskiego, malarskiego i klejowego. |
| Żywotność (godziny) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
![]()
Nasze systemy utwardzania UV LED są szeroko stosowane w przemyśle szklarskim, dekoracyjnym, materiałów budowlanych,
przemyśle meblarskim itp.
Nadaje się do różnych marek drukarek atramentowych, takich jak Konika, Xaar, Ricoh, oraz różnych rodzajów drukarek
w tym drukarki płaskie, drukarki zwojowe, drukarki wielkoformatowe, drukarki atramentowe, drukarki cyfrowe, prasy rotacyjne itp.
FAQ
P1. Czy wszystkie produkty można dostosować?
Odp.: Jesteśmy fabryką produkującą lampy UV, akcesoria UV. Wszystkie nasze produkty mogą być wykonane według podanych szczegółów.
P2. Jakie okno emisji potrzebuję?
Odp.: Zależy to od obszaru utwardzania. Możesz podać nam swój obszar, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.
P3. Jak wybrać długość fali?
Odp.: Nasza normalna długość fali to 365nm, 385nm, 395nm i 405nm. Różne zastosowania wymagają różnych długości fal.
Możesz również zapytać nas, aby potwierdzić.
P4: Jak złożyć zamówienie?
Odp.: Możesz sprawdzić koszty wysyłki i informacje o rabacie online i złożyć zamówienie bezpośrednio na platformie handlowej.
Możesz również skontaktować się z nami w sprawie szczegółów zamówienia, a my odpowiemy w ciągu kilku minut.
P5: Jakie są Twoje zwykłe warunki płatności za zamówienia?
Odp.: T/T, D/P D/A, karta kredytowa, PayPal. Akceptujemy wiele metod płatności.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com , Dziękujemy za uwagę.