Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: YM-1000W-200200 System utwardzania UV
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Jeden
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: dni
Zasady płatności: T/T, przelew bankowy, Alibaba, Express
Możliwość Supply: 1000000 sztuk miesięcznie
Nazwa produktu: |
YM-1000W-200200 System utwardzania UV |
Moc: |
1000 W |
Rozmiar: |
250 mm * 276 mm * 105 mm |
Lumowinous rozmiar: |
200 mm*200 mm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Aplikacja: |
Drukowanie, utwardzanie promieniami UV |
Typ diody: |
3535 |
Długość fali: |
365/385/395/405 nm |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
YM-1000W-200200 System utwardzania UV |
Moc: |
1000 W |
Rozmiar: |
250 mm * 276 mm * 105 mm |
Lumowinous rozmiar: |
200 mm*200 mm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Aplikacja: |
Drukowanie, utwardzanie promieniami UV |
Typ diody: |
3535 |
Długość fali: |
365/385/395/405 nm |
Gwarancja: |
1 rok |
YM-1000W-200200 Zastosowanie systemu utwardzania UV
1. Długa żywotność: żywotność jest ponad 10 razy dłuższa niż w przypadku tradycyjnych maszyn z lampami.
2. Zimne źródło światła, brak promieniowania cieplnego, niska temperatura powierzchni oświetlanego produktu,
rozwiązuje problem tradycyjnych uszkodzeń termicznych. Szczególnie nadaje się do uszczelniania krawędzi LCD, drukowania folii itp.
3. Małe ciepło, może rozwiązać problem dużego wydzielania ciepła przez tradycyjny sprzęt.
4. Natychmiastowe oświetlenie, brak potrzeby podgrzewania, aby natychmiast osiągnąć 100% mocy wyjściowej UV.
5. Żywotność nie jest wpływana przez liczbę otwarć i zamknięć.
| Przedmiot | YM-1000W-200200 UV Curing Sytem |
| Moc | 1000W |
| Kolor | UV |
| Typ diody | 3535 smd |
| Rozmiar | 250mm*276mm*105mm |
| Rozmiar świetlny | 200mm*200mm |
| Materiał soczewki | Soczewka odporna na wysokie temperatury |
| Długość fali | 365/385/395/405nm |
| Schemat chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Zastosowanie | Stosuje się w różnych gałęziach przemysłu drukarskiego, malarskiego i klejowego. |
| Żywotność (godziny) | 20000 godzin |
| Gwarancja | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
![]()
Nasze systemy utwardzania UV LED są szeroko stosowane w przemyśle szklarskim, dekoracyjnym, materiałów budowlanych,
przemyśle meblarskim itp.
Nadaje się do różnych marek opryskiwaczy atramentowych, takich jak Konika, Xaar, Ricoh, i różnych drukarek
w tym drukarki płaskie, drukarki rolkowe, drukarki wielkoformatowe, drukarki atramentowe, drukarki cyfrowe, prasy rotacyjne itp.
FAQ
P1: Czy akceptujecie zamówienie próbne?
Tak, możemy. witamy zamówienia próbne do testowania i sprawdzania jakości.
P2. Jaki jest zewnętrzny pakiet produktu?
A: opakowanie kartonowe lub drewniane.
P3.Co zawiera cały system utwardzania UV LED?
A: Cały system utwardzania UV LED zawiera kontroler utwardzania UV LED + głowicę lampy UV LED.
P4: Jaki jest Twój czas realizacji?
3-7 dni dla zamówień próbnych w magazynie. 25-30 dni dla produkcji masowej.
P5: Jakie są Twoje warunki wyceny?
Dostępne są FOB, CIF, CFR, EXW.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com , Dziękujemy za uwagę.