Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: YM-200W-7020 System utwardzania UV
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Jeden
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: dni
Zasady płatności: T/T, przelew bankowy, Alibaba, Express
Możliwość Supply: 1000000 sztuk miesięcznie
Nazwa produktu: |
YM-200W-7020 System utwardzania UV |
Moc: |
200 W |
Rozmiar: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Lumowinous rozmiar: |
70mm * 20mm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Aplikacja: |
Drukowanie, utwardzanie promieniami UV |
Typ diody: |
3535 |
Długość fali: |
365/385/395/405 nm |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
YM-200W-7020 System utwardzania UV |
Moc: |
200 W |
Rozmiar: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Lumowinous rozmiar: |
70mm * 20mm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Aplikacja: |
Drukowanie, utwardzanie promieniami UV |
Typ diody: |
3535 |
Długość fali: |
365/385/395/405 nm |
Gwarancja: |
1 rok |
YM-200W-7020Zastosowanie układu utwardzania UV
1Wsparcie w zakresie zapytania i konsultacji Zapewniamy profesjonalną konsultację przedsprzedażną i odpowiedzialne wsparcie w zakresie zapytania dostosowane do Państwa potrzeb.
2. Usługa online Nasz zespół obsługi klienta jest dostępny przez całą dobę, aby Ci pomóc w każdej chwili.
3. UV LED system utwardzania efekt druku wideo Video na żywo pokazujące wydajność druku naszego UV LED system utwardzania jest dostępny na żądanie.
4. Zaproszenie do wizyty w fabryce. Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki, aby zobaczyć z pierwszej ręki nasze możliwości produkcyjne.
5. Produkcja i opakowanie dostosowane do potrzeb klienta. Oferujemy dostosowane rozwiązania produkcyjne i opakowaniowe, które spełniają Państwa wymagania.
6. 12-miesięczna bezproblemowa gwarancja + wsparcie techniczne online
7. Śledzenie wysyłki i śledzenie dostawy ️ Po wysłaniu śledzimy zamówienie i przekazujemy aktualizacje co dwa dni, aż do potwierdzenia dostawy.
8. Wsparcie w zakresie testowania po dostawie. Po otrzymaniu towaru prosimy o przetestowanie i udostępnienie informacji zwrotnych.I zapewniamy skuteczne rozwiązania..
| Pozycja | System oczyszczania UV YM-200W-7020 |
| Władza | 200 W |
| Kolor | UV |
| Rodzaj diody | ołowiany |
| Wielkość | 90 mm*45 mm*124 mm |
| Rozmiar światła | 70 mm*20 mm |
| Materiał soczewki | Soczewka odporna na wysoką temperaturę |
| Długość fali | 365/385/395/405nm |
| System chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Zastosowanie | Stosowane w różnych gałęziach przemysłu drukarskiego, farbowania i kleju. |
| Długość życia (w godzinach) | 20000 godzin |
| Gwarancja | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
![]()
NaszeUkłady utwardzania UV LEDsą szeroko stosowane w przemyśle szklanym, w przemyśle dekoracyjnym, w przemyśle materiałów budowlanych,
przemysł meblowy itp.
Jest odpowiedni dla różnych marek atramentowych, takich jak Konika, Xaar, Ricoh, i różnych drukarek.
W tym drukarki płaskoładowe, drukarki roll to roll, drukarki szerokoprzedmiotowe, atramentowe, drukarki cyfrowe, prasy obrotowe itp.
Częste pytania
Q1. Jak się chłodzi?
A: chłodzenie powietrzem.
Q2. Jaki jest okres życia UV LED?
Odpowiedź: Żywotność chipa LED wynosi teoretycznie 20 000 godzin. Jeśli dba się o niego podczas użytkowania, zwykle może być używany przez 3-5 lat.
Cykl przetwarzania?
A: Niektóre z produktów, które posiadamy na magazynie.5-12Jeszcze kilka dni.
Q4: Jaka jest twoja gwarancja?
Jeden.rok gwarancji.
Wszystkie produkty będą testowane przed wysyłką.
P5: Czy można wydrukować moje logo na systemie utwardzania UV LED?
Tak. Proszę poinformować nas formalnie przed naszą produkcją.
P6: Jakie masz certyfikaty?
A: Autentyczność CE,RoHS,SGS już przeprowadzona
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com Dziękuję za uwagę.