Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Moduł UV LED COB 3634
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000
Nazwa produktu: |
Moduł UV LED COB3634 |
Moc: |
72 W. |
Rozmiar modułu: |
36mm * 34mm |
Lumowinous rozmiar: |
20mm * 20mm |
woltaż: |
24 V |
Aktualny: |
3A |
Chipy LED: |
epiledy |
Proces kapsułkowania: |
Moduł COB z wysokotemperaturową soczewką kwarcową |
Widok kąt soczewki: |
180 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
Moduł UV LED COB3634 |
Moc: |
72 W. |
Rozmiar modułu: |
36mm * 34mm |
Lumowinous rozmiar: |
20mm * 20mm |
woltaż: |
24 V |
Aktualny: |
3A |
Chipy LED: |
epiledy |
Proces kapsułkowania: |
Moduł COB z wysokotemperaturową soczewką kwarcową |
Widok kąt soczewki: |
180 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Moduł COB LED UV 72W do utwardzania UV, latarka, moduł szybkiego utwardzania, lampa UV LED
Opis produktu
| Nazwa produktu | Moduł COB LED UV 3634 |
| Moc | 72W |
| Kolor | UV |
| Liczba diod | 28 szt. |
| Typ diody | COB smd |
| Materiał soczewki diody | kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 180 stopni |
| Rozmiar modułu | 36mm*34mm |
| Rozmiar świetlny | 20mm*20mm |
| Długość fali | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Napięcie | 24V |
| Prąd | 3A |
| Materiał chipa | Epileds |
| Proces enkapsulacji | Pakowanie modułu COB z kwarcową soczewką wysokotemperaturową |
| Materiał modułu | Płyta aluminiowa COB 1,5 mm |
| Żywotność (godziny) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Stosowany w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malowania, |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
Dlaczego warto wybrać nas?
1) Uczciwe ceny
Nasze ceny to ceny hurtowe fabryczne.
2) Kontrola jakości
Nasz zespół produkcyjny składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy sprawdzają jakość każdego produktu przed wysyłką.
3) Opcje dostosowywania
Zapewniamy spersonalizowane produkty zgodnie z Twoimi potrzebami.
4) Wsparcie klienta po sprzedaży
Zapewniamy przeszkolony personel obsługi klienta, który pomoże naszym klientom rozwiązać wszystkie problemy.
FAQ
P1. Czy jesteś fabryką?
A: Tak! Jesteśmy fabryką w Shenzhen. Produkujemy produkty LED UV od siedmiu lat.
P2. Jakie są Twoje główne produkty?
A: Diody LED UV; moduły LED UV; pojedyncze lampy LED UV i sprzęt UV.
P3. A co z jakością diod LED?
A: Proszę nie martwić się o jakość. Nasza firma jest głównym producentem diod LED w Chinach.
Płatność może być realizowana w formie transakcji T/T / płatności platformowej.
Proszę zwrócić szczególną uwagę
Aby upewnić się, że produkty działają optymalnie i aby zminimalizować błędy użytkowania, prosimy o zwrócenie uwagi na następujące wskazówki.
1) Podczas pracy użytkownicy obsługujący produkty LED UV powinni podjąć środki ostrożności, aby zapobiec porażeniu prądem i uważać na zagrożenia związane z porażeniem.
2) Podczas użytkowania produktów należy zwracać uwagę na czas pracy i temperaturę. Proszę dokładnie rozróżnić biegun dodatni i ujemny produktu.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com , Dziękujemy za uwagę.