Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Moduł UV LED COB 160W-7027
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000
Nazwa produktu: |
YM-160W-7027 |
Moc: |
Moduł dużej mocy 160 W |
woltaż: |
20.4-22.8V |
Aktualny: |
4.5-6.3a |
Typ: |
UV LED |
Emitowanie koloru: |
UV |
Nazwa produktu: |
YM-160W-7027 |
Moc: |
Moduł dużej mocy 160 W |
woltaż: |
20.4-22.8V |
Aktualny: |
4.5-6.3a |
Typ: |
UV LED |
Emitowanie koloru: |
UV |
Zalety z Moduł UV LED COB 160W-7027 :
SpecyfikacjazModuł UV LED COB:
| Nazwa produktu | Moduł UV LED COB 7027 |
| Władza | 160 W |
| Kolor | UV |
| Liczba żarówek | 54 sztuk |
| Rodzaj diody | COB smd |
| Materiał soczewki z diody | kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 120 stopni |
| Rozmiar modułu | 70 mm*27 mm |
| Długość fali | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm. |
| napięcie | 20.4-22.8V |
| Aktualność | 4.5-6.3A |
| Materiał odcinkowy | Epileidy |
| Proces enkapsułowania | Zestaw soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze COB Module |
| Materiał modułu | 2.5 mm COB Substrat miedziany |
| Długość życia (w godzinach) | 20000-30000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Zastosowane w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malowania, |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
AWykorzystanie of COBModuł UV LED
Moduł COB UV LED jest głównie stosowany w dziedzinie biomedycznej, identyfikacji przeciwfałszowania, oczyszczania (wod, powietrze itp.), Przechowywania danych komputerowych.nowe aplikacje będą nadal zastępować oryginalną technologię i produktyUltrafioletowe diody LED mają szerokie perspektywy zastosowań rynkowych.Ale technologia jest jeszcze w fazie początkowej.- Długo.
Częste pytania
Q1. Czy wszystkie produkty mogą być dostosowane?
A:- Tak, proszę.Wszystkie nasze produkty mogą być wykonane według szczegółów.
P2: Jakie jest opakowanie zewnętrzne produktu?
A: opakowanie kartonowe lub drewniane.
Cykl przetwarzania?
A: Niektóre z produktów, które posiadamy na magazynie.5-12Jeszcze kilka dni.
Q4: Jaka jest twoja gwarancja?
Jeden.rok gwarancji.
Wszystkie produkty będą testowane przed wysyłką.
P5: Czy można wydrukować moje logo na systemie utwardzania UV LED?
Tak. Proszę poinformować nas formalnie przed naszą produkcją.
![]()
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie.