Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Moduł UV LED COB 5256-2
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 2 szt
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000
Nazwa produktu: |
Moduł LED COB UV 5256-2 |
Moc: |
180 W |
Rozmiar modułu: |
56*52MM |
Lumowinous rozmiar: |
25 MM * 25 MM |
woltaż: |
34-38v |
Aktualny: |
3-4,2A |
Nazwa produktu: |
Moduł LED COB UV 5256-2 |
Moc: |
180 W |
Rozmiar modułu: |
56*52MM |
Lumowinous rozmiar: |
25 MM * 25 MM |
woltaż: |
34-38v |
Aktualny: |
3-4,2A |
Moduł LED COB UV 180W Zintegrowany Moduł Lampa do utwardzania kleju UV 365nm 395nm
Opis produktu modułu LED UV COB
| Nazwa produktu | Moduł LED UV COB 5256-2 |
| Moc | 180W |
| Kolor | UV |
| Liczba diod | 60 szt. |
| Typ diody | COB smd |
| Materiał soczewki diody | kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 180 płaszczyzna |
| Rozmiar modułu | 56*52mm |
| Rozmiar świetlny | 25*25mm |
| Długość fali | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Napięcie | 34-38V |
| Prąd | 3-4.2A |
| Materiał chipa | Epileds |
| Proces enkapsulacji | Lampa z soczewką kwarcową wysokotemperaturową |
| Materiał modułu | Podłoże miedziane COB |
| Żywotność (godziny) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Stosowany w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malowaniu, |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
FAQ
P1: Czy akceptujecie zamówienie próbne?
Tak, możemy. witamy zamówienia próbne do testowania i sprawdzania jakości.
P2: Czy mógłbym umieścić na nim moje logo?
Oczywiście. Logo może być wykonane zgodnie z Twoimi wymaganiami, gdy osiągniesz nasze MOQ.
P3: Jakie jest Twoje opakowanie?
Mamy kolorowe pudełko i karton. Zapraszamy do dostosowania, jeśli tego potrzebujesz.
P4: Jaki jest Twój czas realizacji?
3-7 dni na zamówienia próbne w magazynie. 25-30 dni na produkcję masową.
P5: Jakie są Twoje warunki wyceny?
Dostępne są FOB, CIF, CFR, EXW.
Aplikacja of Moduł LED UV
Moduły LED UV są głównie wykorzystywane w utwardzaniu druku, identyfikacji antyfałderskiej, oczyszczaniu (wody, powietrza itp.), przechowywaniu danych komputerowych i drukarkach UV. Ponadto, wraz z rozwojem technologii, będą pojawiać się nowe zastosowania, które zastąpią oryginalną technologię i produkty. Diody LED UV mają szerokie perspektywy zastosowań rynkowych.
![]()
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com , Dziękujemy za uwagę.