Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Moduł światła UV 9510
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 2 sztuki
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000
Nazwa produktu: |
Moduł światła UV 9510 |
Moc: |
110 W |
Rozmiar modułu: |
95 mm * 10 mm * 2,0 mm |
Lumowinous rozmiar: |
83 mm * 6,5 mm |
woltaż: |
71,5-82,5 V |
Aktualny: |
1-1,5A |
Chipy LED: |
Seul, Epileds, LG |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
Moduł światła UV 9510 |
Moc: |
110 W |
Rozmiar modułu: |
95 mm * 10 mm * 2,0 mm |
Lumowinous rozmiar: |
83 mm * 6,5 mm |
woltaż: |
71,5-82,5 V |
Aktualny: |
1-1,5A |
Chipy LED: |
Seul, Epileds, LG |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Moduł światła UV 110W wysokiej mocy lampy wierszy moduł UV LED system utwardzania
| Nazwa produktu | Moduł światła UV 9510 |
| Władza | 110 W |
| Kolor | UV |
| Liczba żarówek | 11 sztuk |
| Rodzaj diody | 6565/6868 smd |
| Materiał soczewki z diody | Kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 60 stopni |
| Rozmiar modułu | 95 mm*10 mm*2,0 mm |
| Rozmiar światła | 83 mm*6,5 mm |
| Długość fali | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm. |
| napięcie | 71.5-82,5 V |
| Aktualność | 1-1.5A |
| Materiał odcinkowy | Seul, Epileps.LG. |
| Proces enkapsułowania | Lampa UV o wysokiej temperaturze z opakowaniem soczewek kwarcowych |
| Materiał modułu | 20,0 mm Substrat miedziany |
| Długość życia (w godzinach) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Zastosowane w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malowania, farb UV, klejów UV i ekranów dotykowych. |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
Częste pytania
Czy jesteście fabryką?
A: Tak! Jesteśmy fabryką w Shenzhen. Produkujemy produkty UV LED od sześciu lat.
P2: Jaka jest długość fali lampy UV LED?
A: Długość fali lampy UV LED wynosi zwykle 365-405nm. Długość fali drukarki atramentowej wynosi
395nm, 385/395nm dla drukarki, 365nm dla kleju UV.
P3: Jaki jest twój chip LED?
A: Używamy są Korea LG, Seul, Taiwna Epileds o marce chipów LED
P4: Z jakich materiałów są lampa i soczewka?
A: Materiał lampy to aluminium, a soczewka to kwarc.
P5. Jak się chłodzi?
A: Większość UVLED jest chłodzenie wodne. Mamy również kilka gorąco sprzedających chłodzenia powietrza UVLED, więcej chłodzenia powietrza UV LED są w drodze
Proszę o szczególną uwagę.
Gorące wskazówki, aby nasze produkty osiągnęły najlepszą wydajność i zmniejszyły niepowodzenia klientów w użyciu produktów, proszę pamiętać:
1) Podczas całego procesu stosowania wszystkie osoby, które są w bezpośrednim kontakcie z UVLED, powinny podjąć środki zapobiegania i eliminowania prądu statycznego,i nie dotykać diody UV bezpośrednio rękami.
2) Podczas spawania należy zwrócić uwagę na czas i temperaturę spawania oraz rozróżnić polaryzację dodatnią i ujemną.
3) Parametry elektryczne takie jak prąd i napięcie nie powinny przekraczać wartości znamionowych.
W przypadku walenia o wysokiej mocy przy użyciu UV LED należy przestrzegać następujących punktów:
1) Wykonanie spawania nie powinno przekraczać limitu czasowego;
2) Upewnij się, że temperatura spawania jest zawsze poniżej 260°C.
3) Uszkodzenie soczewki podczas spawania.
4) Upewnij się, że system chłodzenia działa aktywnie, efektywnie i rozprasza ciepło.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie.