Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Moduł światła UV 142120
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000
Nazwa produktu: |
Moduł światła UV 142120 |
Moc: |
1600 W |
Rozmiar modułu: |
142 mm * 120 mm * 2,0 mm |
Lumowinous rozmiar: |
142 mm * 107 mm |
Woltaż: |
71-80 V |
Aktualny: |
13-18A |
Chipy LED: |
Epileds-LG-Seul |
Proces kapsułkowania: |
Moduł UV z pakietem soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60, 120 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
Moduł światła UV 142120 |
Moc: |
1600 W |
Rozmiar modułu: |
142 mm * 120 mm * 2,0 mm |
Lumowinous rozmiar: |
142 mm * 107 mm |
Woltaż: |
71-80 V |
Aktualny: |
13-18A |
Chipy LED: |
Epileds-LG-Seul |
Proces kapsułkowania: |
Moduł UV z pakietem soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60, 120 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Moduł światła UV 1600W Wysokiej mocy skoncentrowane źródło światła powierzchniowego utwardzanie
| Nazwa produktu | Moduł światła UV 142120 |
| Władza | 1600 W |
| Kolor | UV |
| Liczba żarówek | 546 sztuk |
| Rodzaj diody | 3535 smd |
| Materiał soczewki z diody | Żel krzemianowy lub kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 60, 120 stopni |
| Rozmiar modułu | 142 mm*120 mm*2,0 mm |
| Rozmiar światła | 142 mm*107 mm |
| Długość fali | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm. |
| napięcie | 71-80V |
| Aktualność | 13-18A |
| Materiał odcinkowy | SeulLG."Epileds" |
| Proces enkapsułowania | Moduł opakowania soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
| Materiał modułu | 20,0 mm Substrat miedziany |
| Długość życia (w godzinach) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Zastosowane w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malowania, farb UV, klejów UV i ekranów dotykowych. |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
Częste pytania
P. Czy firma jest producentem lub dystrybutorem?
Odpowiedź: Jesteśmy firmą produkcyjną z siedzibą w Shenzhen. Od 7 lat produkujemy i opracowujemy produkty UV LED.
Czy możemy dostosować produkt?
A. Tak! Możemy produkować według wymagań lub rysunków technicznych.
Q3. Jakie są wasze główne produkty?
A. Lampa UV LED; moduł UV LED; jednoświatło UV LED.
Q4.Skąd mam wiedzieć, która długość fali jest dla mnie odpowiednia?
- A.Normalnie długość fali lampy UV LED wynosi od 365 do 405 nm, drukarki atramentowe używają 395 nm,
Drukarka używa 385/395nm, UV klej utwardzanie wymaga 365nm.
Q5.Jakie sposoby płatności są akceptowane i jak długo potrwa dostawa?
- A.Mamy politykę dostawy 3-10 dni w zależności od miejsca wysyłki i ilości zamówienia.
Transakcja T/T/płatność na platformie są akceptowalnymi środkami płatności.
Q6.Jeśli zamówię w dużych ilościach, czy dostanę zniżkę?
- A.Tak, zapewniamy Ci cenę hurtową, jeśli zamówisz hurtowo.
Q7.Jak mam zamówić?
- A.Proszę zostawić zapytanie, a sprzedawca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.
Q8.Może regulować intensywność UV?
- A.Tak, intensywność jest regulowana od 0 do 100%.
Q9.Ile trwa żywotność UV LED?
- A.Żywotność chipa LED wynosi 20 000 godzin, jeśli zadba się o niego podczas użytkowania, zwykle może być używany 2-3 lata.
Q10.Co YuanMing może zaoferować?
- A.Nasze produkty obejmują szeroki zakres.
Lampy LED, UV LED o wysokiej wytrzymałości i wszystkie rozwiązania UV LED.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie.