Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Latarka LED UV 72W
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10000
Nazwa produktu: |
Latarka UV LED 72W |
Rozmiar: |
125mm * 50mm |
Jasny obszar: |
20mm * 20mm |
Tryb: |
Przenośna latarka |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Żywotność (godziny): |
20000 |
Nazwa produktu: |
Latarka UV LED 72W |
Rozmiar: |
125mm * 50mm |
Jasny obszar: |
20mm * 20mm |
Tryb: |
Przenośna latarka |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Żywotność (godziny): |
20000 |
Latarka UV LED 72W Lampa utwardzająca Przenośna latarka do utwardzania kleju UV 395nm
| Przedmiot | Latarka UV LED 72W |
| Moc | 72w |
| Kolor | UV |
| Obszar świecenia | 20mm*20mm |
| Typ diody | Typ COB SMD |
| Rozmiar | 125mm*50mm |
| Tryb | przenośna latarka |
| Materiał chipa | Epileds |
| Długość fali | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Zastosowanie | Zastosowanie w różnych branżach poligraficznych, malarskich i klejowych. |
| Żywotność (godziny) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
FAQ
P1. Czy jesteś fabryką?
A: Tak! Jesteśmy fabryką w Shenzhen. Produkujemy produkty UV LED od siedmiu lat.
P2. Jakie są Twoje główne produkty?
A: Koraliki do lamp UV LED; moduł UV LED; pojedyncza lampa UV LED i sprzęt UV.
P3. A co z jakością diod LED?
A: Proszę nie martwić się o jakość. Nasza firma jest głównym producentem diod LED w Chinach.
Płatność może być transakcją T/T / płatnością na platformie handlowej.
dlaczego wybrać nas
1. Znany materiał chipa
2. 99,99% połączenie drutem złotym
3. 1 rok gwarancji
4. Ponad 10 lat doświadczenia zespołu technicznego
5. 24-godzinny profesjonalny zespół sprzedaży
6. Dostępna jest bezpłatna próbka
IJeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.