Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: 50W UV latarka
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10000
Nazwa: |
Latarka utwardzająca UV LED o mocy 50W |
Typ latarki: |
Latarka UV |
Długość fali: |
365/385/395/405 nm (opcjonalnie) |
Tworzywo: |
Stop aluminium |
Rozmiar produktu: |
52*50*123mm |
Lumowinous rozmiar: |
25*25mm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Moc: |
50 W |
Czas utwardzania: |
2-3s |
Nazwa produktu: |
Lampa utwardzająca UV LED |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa: |
Latarka utwardzająca UV LED o mocy 50W |
Typ latarki: |
Latarka UV |
Długość fali: |
365/385/395/405 nm (opcjonalnie) |
Tworzywo: |
Stop aluminium |
Rozmiar produktu: |
52*50*123mm |
Lumowinous rozmiar: |
25*25mm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Moc: |
50 W |
Czas utwardzania: |
2-3s |
Nazwa produktu: |
Lampa utwardzająca UV LED |
Gwarancja: |
1 rok |
Zalety
1cechy:szybkie, elastyczne utwardzanie i suszenie
2Środowisko druku w chłodnym stanie: umożliwia drukowanie na podłogach wrażliwych na ciepło, tj. na cienkich slajdach, arkuszach samoprzylepnych,
Minimalna odporność na ciepło pozwala na efektywną kalibrację dwukierunkową.
3. Łatwy przełącznik OFF i ON: łatwo włączyć i wyłączyć bez degradacji intensywności.
czas, co prowadzi do szybszej pracy o wysokiej wydajności.
4. Długa żywotność maszyny: LED ma długą żywotność.
Oszczędność energii: zużywa niską ilość energii elektrycznej, dzięki czemu oszczędza energię i oferuje opłacalne rozwiązanie.
5- przyjazne dla środowiska: nie zawiera rtęci (element nieprzystosowany do jednorazowego użytku) i gazu ozonowego, który może zaszkodzić środowisku.
| Pozycja | 50W UV LED oczyszczająca latarka |
| Władza | 50 W |
| Kolor | UV |
| Wielkość produktu | 52*50*123 mm |
| Materiał odcinkowy |
LG/ Seul/ Epileds (nieobowiązkowe) |
| Długość fali | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm. |
| System chłodzenia |
Powietrzechłodzenie |
| Zastosowanie | Stosowane w różnych gałęziach przemysłu drukarskiego, farbowania i kleju. |
| Długość życia (w godzinach) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
Zalety technologii utwardzania ultrafioletowego
Częste pytania
1Co zawiera cały układ utwardzania UV LED?
Cały układ utwardzania UV LED, w tym sterownik utwardzania UV LED + głowica lampy UV LED.
2Mogę użyć własnego PLC i szafki elektrycznej?
Nasz sterownik UV LED zapewnia komunikację RS485.
3Jak wykonać zamówienie na system utwardzania UV LED?
Po pierwsze, daj nam znać swoje wymagania lub aplikację.
Po trzecie, klient potwierdza próbki i składa depozyt na formalne zamówienie.
4Czy mogę wydrukować moje logo na systemie utwardzania UV LED?
Proszę poinformować nas formalnie przed produkcją i potwierdzić projekt na podstawie naszej próbki.
5.Oferuje pan gwarancję i usługi montażowe dla produktów?
Tak, oferujemy24 godziny po sprzedażyUsługa instalacyjna może być zapewniona przez
ale powinno być zapłacone według Inny kraj i inny system.
![]()
![]()
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie.