Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Moduł światła UV 4331
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000
Nazwa produktu: |
Moduł światła UV 4331 |
Moc: |
90 W. |
Rozmiar modułu: |
43mm * 31mm * 1.5mm |
Lumowinous rozmiar: |
39mm * 12mm |
woltaż: |
34-38v |
Aktualny: |
1,5-2.1a |
Chipy LED: |
Opcjonalnie (LG/ Epileds/ Seul) |
Proces kapsułkowania: |
Pakiet soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
Moduł światła UV 4331 |
Moc: |
90 W. |
Rozmiar modułu: |
43mm * 31mm * 1.5mm |
Lumowinous rozmiar: |
39mm * 12mm |
woltaż: |
34-38v |
Aktualny: |
1,5-2.1a |
Chipy LED: |
Opcjonalnie (LG/ Epileds/ Seul) |
Proces kapsułkowania: |
Pakiet soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Moduł światła UV 90W drukarka modulu UV LED wysokiej mocy lampy do soczewek kwarcowych
| Nazwa produktu | Moduł światła UV 4331 |
| Władza | 90 W |
| Kolor | UV |
| Liczba żarówek | 30 sztuk |
| Rodzaj diody | 3535 smd |
| Materiał soczewki z diody | Kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 60 stopni |
| Rozmiar modułu | 43 mm*31 mm*1,5 mm |
| Rozmiar światła | 39 mm*12 mm |
| Długość fali | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm. |
| napięcie | 34-38V |
| Aktualność | 1.5-2.1A |
| Materiał odcinkowy | LG, Seul, Epileds |
| Proces enkapsułowania | Zestaw soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
| Materiał modułu | Substrat miedziany |
| Długość życia (w godzinach) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Zastosowane w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malowania, |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
![]()
![]()
Dlaczego wybrać nas?
1) Dobra cena
Oferujemy bezpośrednią cenę producenta.
2) Zapewnienie jakości
Mamy własny zespół badawczo-rozwojowy. Każdy produkt przechodzi profesjonalne testy przed wysyłką.
3) Usługa dostosowana do klienta
Możemy dostosować produkty do Twoich potrzeb.
Częste pytania
Czy jesteście fabryką?
A: Tak! Jesteśmy fabryką w Shenzhen. Produkujemy produkty UV LED od siedmiu lat.
Q2. Jakie są wasze główne produkty?
Odpowiedź: kolczyki lampy UV LED; moduł UV LED; pojedyncza lampa UV LED i urządzenia UV.
P3: Czy macie jakieś ograniczenia MOQ dla zamówień oświetlenia LED?
Jeden jest również akceptowalny.
Czy możemy dostosować produkty?
A: Tak, możemy produkować zgodnie z wymaganiami lub rysunkami technicznymi.
Q5.A jakość diod LED?
A:Proszę nie martwić się o jakość. Nasza firma jest głównym producentem diod LED w Chinach.
Q6.Jaki będzie czas dostawy i jaki będzie sposób płatności?
A:Nasz czas dostawy wynosi 3-10 dni.
Płatność może być transakcją T/T/Platforma handlowapłatności.
Q7.Mogę nałożyć na niego moje logo?
A:Oczywiście, logo może być wykonane według Twoich wymagań, gdy osiągniesz nasze MOQ.
Q8.Może regulować intensywność UV?
A:Tak, intensywność jest regulowana od 0 do 100%.
Kwestie wymagające uwagi
Ciepłe przypomnienie, aby nasze produkty grały jak najlepiej,i zmniejszyć
niewydolność klientów przy użyciu produktu, należy zwrócić uwagę na:
1) W trakcie całego procesu stosowania wszystkie osoby, które są w bezpośrednim kontakcie z UVLED powinny
podejmować środki zapobiegania i eliminowania prądu statycznego oraz nie dotykać bezpośrednio diod UV rękami.
2) Zwróć uwagę na czas spawania i temperaturę podczas spawania oraz rozróżnij pozytywną i negatywną biegunowość.
3) Parametry elektryczne, takie jak prąd i napięcie, nie mogą przekraczać wartości znamionowej.
Należy zwrócić uwagę na spawanie wysokiej mocy UV LED:
1) Czas spawania nie powinien przekraczać 3S;
2) Temperatura spawania powinna być niższa niż 260 stopni Celsjusza.
3) Lutowanie z powrotem jest dozwolone tylko raz.
4) Podczas spawania należy odróżnić pozytywną i negatywną biegunowość i unikać soczewek, aby uniknąć uszkodzenia soczewek.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie.