Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Moduł światła UV 6079
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000
Nazwa produktu: |
Moduł światła UV 6079 |
Moc: |
560 W |
Rozmiar modułu: |
60 mm*79 mm*2,0 mm |
Lumowinous rozmiar: |
60 mm*53 mm |
woltaż: |
45-52V*2 |
Aktualny: |
4-6A*2 |
Chipy LED: |
Opcjonalnie (LG/ Epileds/ Seul) |
Proces kapsułkowania: |
Lampa z soczewką kwarcową o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60, 120 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
Moduł światła UV 6079 |
Moc: |
560 W |
Rozmiar modułu: |
60 mm*79 mm*2,0 mm |
Lumowinous rozmiar: |
60 mm*53 mm |
woltaż: |
45-52V*2 |
Aktualny: |
4-6A*2 |
Chipy LED: |
Opcjonalnie (LG/ Epileds/ Seul) |
Proces kapsułkowania: |
Lampa z soczewką kwarcową o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60, 120 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Moduł światła UV 560W Szybkie utwardzanie UV utwardzanie uv led lampa uv led offset
| Nazwa produktu | Moduł światła UV 6079 |
| Moc | 560W |
| Kolor | UV |
| Liczba diod | 56 szt. |
| Typ diody | 6565 smd |
| Materiał soczewki diody | Kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 60 stopni |
| Rozmiar modułu | 60mm*79mm*2.0mm |
| Rozmiar świetlny | 60mm*53mm |
| Długość fali | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Napięcie | 45-52V*2 |
| Prąd | 4-6A*2 |
| Materiał chipa | LG,Seoul,Epileds |
| Proces enkapsulacji | Wysokotemperaturowa soczewka kwarcowa pakowana lampa |
| Materiał modułu | Podłoże miedziane 2.0mm |
| Żywotność (godziny) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Stosowany w różnych branżach druku UV, malowania, |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
![]()
FAQ
P1. Czy jesteś fabryką?
A: Tak! Jesteśmy fabryką w Shenzhen. Produkujemy produkty UV LED od siedmiu lat.
P2. Jakie są Państwa główne produkty?
A: Diody LED UV; moduły LED UV; pojedyncze lampy LED UV i sprzęt UV.
P3. A co z jakością diod LED?
A: Proszę nie martwić się o jakość. Nasza firma jest głównym producentem diod LED w Chinach.
Płatność może być transakcją T/T.
P4. Czy można regulować intensywność UV?
A: Tak, intensywność jest regulowana w zakresie 0-100%. Zaprojektowaliśmy różne.
P5. Ile dni potrzebujesz na przygotowanie zamówienia?
A: Potrzebujemy 3-7 dni na normalne zamówienie, cykl produktu niestandardowego to 15-20 dni.
P6. Jaka jest długość fali lampy LED UV do utwardzania?
A: Długość fali lampy LED UV zazwyczaj wynosi 365-405nm, długość fali dla drukarki atramentowej to 395nm,
385/395nm dla maszyny drukarskiej, 365nm dla kleju UV.
P7. Jaka jest marka chipów LED, których używasz?
A: Marki chipów LED, których używamy, to LG, Epileds, Seoul.
P8. Jakie są materiały lampy i soczewki?
A: Materiały lampy to aluminium, a soczewki to kwarc.
P9: Czy mógłbym umieścić na nim moje logo?
Oczywiście. Logo może być wykonane zgodnie z Państwa wymaganiami po osiągnięciu naszego MOQ.
P10. Jaka jest żywotność diod LED UV?
A: Żywotność chipa LED wynosi 20 000 godzin, jeśli będziesz o niego dbać podczas
użytkowania, zazwyczaj może być używany przez 2-3 lata.
Należy zwrócić uwagę na spawanie diod LED UV o dużej mocy:
1) Temperatura spawania powinna być niższa niż 260 stopni Celsjusza.
2) Spawanie reflow jest dozwolone tylko raz.
3) Podczas spawania należy rozróżnić polaryzację dodatnią i ujemną oraz unikać soczewki, aby uniknąć jej uszkodzenia.
4) Należy zapewnić dobre środki odprowadzania ciepła, zwłaszcza diody UV LED o dużej mocy, w miarę możliwości, aby zapewnić odpowiednią powierzchnię radiatora.
5) Aby przedłużyć żywotność diod emitujących światło ultrafioletowe,
zaleca się stosowanie stabilnego zasilacza lub układu scalonego ze stałym prądem zamiast zasilacza lub układu scalonego ze stałym napięciem.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.