Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Moduł światła UV 8080
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000
Nazwa produktu: |
Moduł światła UV 8080 |
Moc: |
50 W |
Rozmiar modułu: |
70 mm * 28 mm * 2,0 mm |
woltaż: |
27-30 V |
Aktualny: |
1-1,4A |
Chipy LED: |
Seul, Epileds, LG |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
Moduł światła UV 8080 |
Moc: |
50 W |
Rozmiar modułu: |
70 mm * 28 mm * 2,0 mm |
woltaż: |
27-30 V |
Aktualny: |
1-1,4A |
Chipy LED: |
Seul, Epileds, LG |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Zdolność dostaw: 1000 sztuk/miesiąc
Dzięki zaawansowanym instalacjom produkcyjnym i wykwalifikowanej siły roboczej, mamy możliwość produkcji 1000 sztuk UV LED systemów utwardzania miesięcznie.To gwarantuje, że możemy spełnić wymagania naszych klientów w odpowiednim czasie.
Prędkość utwardzania: wysoka prędkość
Dzięki zaawansowanej technologii 3535 Smd / 6565 Smd LED nasze systemy utwardzania UV zapewniają szybki proces utwardzania.
| Nazwa produktu |
Moduł światła UV 8080 |
| Władza | 50 W |
| Kolor | UV |
| Liczba żarówek | 1 sztuk |
| Rodzaj diody | 8080 smd |
| Kąt widzenia soczewki | 60,180 stopni |
| Rozmiar modułu | 70 mm*28 mm*2,0 mm |
| Długość fali | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm. |
| napięcie | 27-30V |
| Aktualność | 1-1.4A |
| Materiał odcinkowy | Seul, Epileps.LG. |
| Proces enkapsułowania | Lampa UV o wysokiej temperaturze z opakowaniem soczewek kwarcowych |
| Materiał modułu | 20,0 mm Substrat miedziany |
| Długość życia (w godzinach) | 20000 godzin |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Zastosowane w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malowania, farb UV, klejów UV i ekranów dotykowych. |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
Częste pytania
Q1: Czy jesteście fabryką?
A: Tak, mamy własną fabrykę w Longhua, Shenzhen.
znajduje się w Guanlan District, Shenzhen, jeśli masz czas przyjechać do Chin, witam waszych visisting!
P2: Czy mógłbyś wysłać mi próbkę, żebym mógł zobaczyć i sprawdzić jej jakość?
Możemy wysłać ci próbki.
Q3: Czy akceptujesz zamówienia OEM i ODM?
A: Tak. Jesteśmy w stanie wypełnić swoje zamówienia OEM i ODM. Mamy duże ilości produktów LED
W przypadku modeli specjalnych, dostosowanie ich zajmie trochę czasu.
P4: Jak wysyłasz towary i jak długo trwa ich przywóz?
Odp.: Zazwyczaj wysyłamy za pomocą DHL, UPS, FedEx. Zazwyczaj przywóz trwa od 3-7 dni. Wysyłka lotnicza i morska jest również opcjonalna.
P5: Jak wykonać zamówienie na światło LED?
A: Po pierwsze, daj nam znać swoje wymagania lub aplikację.
Po drugie, cytujemy zgodnie z Waszymi wymaganiami lub sugestiami.
Proszę o szczególną uwagę.
Gorące wskazówki, aby nasze produkty osiągnęły najlepszą wydajność i zmniejszyły niepowodzenia klientów w użyciu produktów, proszę pamiętać:
1) Podczas całego procesu stosowania wszystkie osoby, które są w bezpośrednim kontakcie z UVLED, powinny podjąć środki zapobiegania i eliminowania prądu statycznego,i nie dotykać diody UV bezpośrednio rękami.
2) Podczas spawania należy zwrócić uwagę na czas i temperaturę spawania oraz rozróżnić polaryzację dodatnią i ujemną.
3) Parametry elektryczne takie jak prąd i napięcie nie powinny przekraczać wartości znamionowych.
W przypadku walenia o wysokiej mocy przy użyciu UV LED należy przestrzegać następujących punktów:
1) Wykonanie spawania nie powinno przekraczać limitu czasowego;
2) Upewnij się, że temperatura spawania jest zawsze poniżej 260°C.
3) Uszkodzenie soczewki podczas spawania.
4) Upewnij się, że system chłodzenia działa aktywnie, efektywnie i rozprasza ciepło.
![]()
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.comDziękuję za uwagę.