Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: YM-K33-21020 MODUŁ LED UV
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Pertraktować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100 000
Nazwa produktu: |
YM-K33-21020 MODUŁ LED UV |
Moc: |
100 W |
Rozmiar modułu: |
210*20*2mm |
Lumowinous rozmiar: |
198*20mm |
woltaż: |
37,4-41,8 V |
Aktualny: |
1,5-2.1a |
Chipy LED: |
Epileds / LG / Seul |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
YM-K33-21020 MODUŁ LED UV |
Moc: |
100 W |
Rozmiar modułu: |
210*20*2mm |
Lumowinous rozmiar: |
198*20mm |
woltaż: |
37,4-41,8 V |
Aktualny: |
1,5-2.1a |
Chipy LED: |
Epileds / LG / Seul |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Cechy i zalety:
Moduł UV LED o mocy 100W Opis produktu
| Nazwa produktu | YM-K33-21020 MODUŁ UV LED |
| Moc | 100W |
| Kolor | UV |
| Liczba diod lampy | 33 szt. |
| Typ diody | 3535 smd |
| Materiał soczewki diody | Kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 60 stopni |
| Rozmiar modułu | 210mm*20mm*2mm |
| Rozmiar świetlny | 198mm*20mm |
| Długość fali | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Napięcie | 37.4-41.8V |
| Prąd | 1.5-2.1A |
| Materiał chipa | Seoul,LG,Epileds |
| Proces enkapsulacji | Moduł lampy z soczewką kwarcową wysokotemperaturową |
| Materiał modułu | Podłoże miedziane 2.0mm |
| Żywotność (godziny) | 15000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Stosowany w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malowania, tuszów UV, klejów UV i ekranów dotykowych. |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
Nasze systemy utwardzania UV LED są szeroko stosowane w przemyśle szklarskim, dekoracyjnym, materiałów budowlanych,
przemyśle meblarskim itp.
Nadaje się do różnych marek opryskiwaczy atramentowych, takich jak Konika, Xaar, Ricoh, oraz różnych drukarek
w tym drukarki płaskie, drukarki rolkowe, drukarki wielkoformatowe, drukarki atramentowe, drukarki cyfrowe, prasy rotacyjne itp.
FAQ
P1: Czy masz własną fabrykę?
O1: Tak! Mamy własną fabrykę w Shenzhen. Produkujemy produkty UV LED od 2015 roku.
P2: Czy wszystkie obecne chemikalia UV działają dobrze z UV LED?
O2: Nie, chemikalia muszą być specjalnie dostosowane do wąskiego zakresu długości fal.
proszę zapytać dostawcę o najlepszą długość fali, a następnie możemy dostosować najbardziej odpowiednią i wysokowydajną długość fali dla Ciebie.
P3: Jakie są Twoje główne produkty?
O3: Diody LED UV; Moduły LED UV; Pojedyncze światło LED UV. itp.
P4: Jak złożyć zamówienie?
O4: Możesz sprawdzić koszty wysyłki i informacje o rabacie online i złożyć zamówienie bezpośrednio na PLATFORMIE HANDLU ZAGRANICZNEGO.
Lub możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółów zamówienia, odpowiemy w ciągu kilku minut.
P5: Jakie są Twoje zwykłe warunki płatności za zamówienia?
O5: T/T, D/P D/A, karta kredytowa, PayPal. Akceptujemy wiele metod płatności.
P6: Jak długo trwa wysyłka mojego zamówienia?
O6: Zazwyczaj trwa to 3-7 dni, w zależności od ilości.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com , Dziękujemy za uwagę.