Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: MODUŁ LED UV YM-K5-5020
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Pertraktować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100 000
Nazwa produktu: |
MODUŁ LED UV YM-K5-5020 |
Moc: |
50 W |
Rozmiar modułu: |
50 mm * 20 mm * 2 mm |
Lumowinous rozmiar: |
50 mm * 7 mm |
woltaż: |
32,5-37,5 V |
Aktualny: |
1-1,4A |
Chipy LED: |
Epileds / LG / Seul |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
MODUŁ LED UV YM-K5-5020 |
Moc: |
50 W |
Rozmiar modułu: |
50 mm * 20 mm * 2 mm |
Lumowinous rozmiar: |
50 mm * 7 mm |
woltaż: |
32,5-37,5 V |
Aktualny: |
1-1,4A |
Chipy LED: |
Epileds / LG / Seul |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Zalety produktu
Opis produktu modułu UV LED o mocy 36W
| Nazwa produktu |
YM-K5-5020 Moduł UV LED |
| Moc | 50W |
| Kolor | UV |
| Liczba diod lampy | 5 szt. |
| Typ diody | 6565 smd |
| Materiał soczewki diody | Kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 60, 120 stopni |
| Rozmiar modułu | 50mm*20mm*2mm |
| Rozmiar świetlny | 50mm*7mm |
| Długość fali | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Napięcie | 32,5-37,5V |
| Prąd | 1-1,4A |
| Materiał chipa | Seoul,LG,Epileds |
| Proces enkapsulacji | Moduł lampy z soczewką kwarcową wysokotemperaturową |
| Materiał modułu | Podłoże miedziane 2,0 mm |
| Żywotność (godziny) | 15000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Stosowany w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malowania, tuszów UV, klejów UV i ekranów dotykowych. |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
Naszesystemy utwardzania UV LED są szeroko stosowane w przemyśle szklarskim, dekoracyjnym, materiałów budowlanych,
przemyśle meblarskim itp.
Nadaje się do różnych marek opryskiwaczy atramentowych, takich jak Konika, Xaar, Ricoh, oraz różnych rodzajów drukarek
w tym drukarki płaskie, drukarki zwojowe, drukarki wielkoformatowe, drukarki atramentowe, drukarki cyfrowe, prasy rotacyjne itp.
FAQ
P1.Jaki jest Twój chip LED?
Odp.: Używamy koreańskich LG,Seoul, Taiwna Epileds w zakresie marki chipów LED
P2. Jaka jest żywotność diody UV LED?
Odp.: Teoretyczna żywotność chipa LED wynosi 20 000 godzin. Jeśli będziesz o niego dbać podczas użytkowania, zazwyczaj można go używać przez 3-5 lat.
P3. Cykl przetwarzania?
Odp.: Niektóre produkty mamy na stanie. Lampy UV zazwyczaj potrzebują około 5-10 dni na wykonanie. Jeśli potrzebujesz pilnie,
wykonamy lampę UV tak szybko, jak to możliwe. System utwardzania UV potrzebuje około 7-15 dni na przygotowanie.
Akcesoria UV potrzebują około 1-7 dni na przygotowanie.
P4. Czy możemy dostosować produkt?
Odp.: Tak! Możemy produkować produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami
P5. Jakie są Twoje zwykłe warunki płatności za zamówienia?
Odp.:PLATFORMA HANDLU ZAGRANICZNEGO. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, TRANSFER BANKOWY VISA/MASTERCARD itp. Można zapewnić więcej warunków płatności.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com , Dziękujemy za uwagę.