Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: YM-28KL5675 Moduł UV LED
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Pertraktować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100 000
Nazwa produktu: |
YM-28KL5675 Moduł UV LED |
Moc: |
280 W |
Rozmiar modułu: |
56 mm * 75 mm * 2,0 mm |
Rozmiar świetlny: |
56 mm * 30 mm |
Woltaż: |
45,5-52,5 V |
aktualny: |
4-5.6A |
Chipy LED: |
Opcjonalnie (LG/ Epileds/ Seul) |
Proces kapsułkowania: |
Pakiet soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
YM-28KL5675 Moduł UV LED |
Moc: |
280 W |
Rozmiar modułu: |
56 mm * 75 mm * 2,0 mm |
Rozmiar świetlny: |
56 mm * 30 mm |
Woltaż: |
45,5-52,5 V |
aktualny: |
4-5.6A |
Chipy LED: |
Opcjonalnie (LG/ Epileds/ Seul) |
Proces kapsułkowania: |
Pakiet soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Moduł UV LED Moduł UV LED o dużej mocy 280 W Liniowe źródło światła
1. Niskie zużycie energii, zaledwie 20% zwykłej lampy LED UV
2. Zaoszczędź 80% energii elektrycznej w porównaniu z lampą rtęciową
3. Nie zawiera rtęci, nie zawiera ozonu, jest przyjazny dla środowiska
4. Źródło zimnego światła, niska temperatura pracy
5. Stabilny strumień świetlny przy wysokiej równomierności napromieniowania
6. Wiele trybów sterowania: prąd stały, pedał, tryb inteligentny i ręczny
7. Zintegrowana konstrukcja modułowa, łatwa instalacja i wymiana
8. Kompaktowy rozmiar, elastyczny układ dla różnych urządzeń
| Nazwa produktu | Moduł UV-LED 5675 |
| Moc | 280 W |
| Kolor | UV |
| Liczba koralików do lampy | 28 szt |
| Typ diody | 6565/6868 smd |
| Materiał soczewki diody | Kwarc |
| Kąt widzenia obiektywu | 60 stopni |
| Rozmiar modułu | 56 mm * 75 mm * 2,0 mm |
| Rozmiar świetlny | 56 mm * 30 mm |
| Długość fali | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
| Woltaż | 45,5-52,5 V |
| Aktualny | 4-5,6A |
| Materiał chipa | LG, Seul, Epileds |
| Proces kapsułkowania | Pakiet soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
| Materiał modułu | Podłoże miedziane |
| Żywotność (godziny) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Zastosuj w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malarstwa, |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
NaszSystemy utwardzania UV LEDsą szeroko stosowane w przemyśle szklarskim, przemyśle dekoracyjnym, przemyśle materiałów budowlanych,
przemysł meblarski itp.
Nadaje się do rodzajów marek opryskiwaczy atramentowych, takich jak Konika, Xaar, Ricoh i rodzajów drukarek
w tym drukarka płaska, drukarka z roli na rolę, drukarka wielkoformatowa, drukarka atramentowa, drukarka cyfrowa, prasa rotacyjna itp.
Często zadawane pytania
P1: Czy moglibyśmy zamówić małe?
Tak, zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie małego zamówienia.
P2: Jak mogę uzyskać cennik i katalog?
Wyślij do nas zapytanie, nasza sprzedaż wkrótce odpowie Ci cennikiem i katalogiem.
P3: Czy mogę otrzymać próbkę, aby sprawdzić jakość przed zamówieniem zbiorczym?
Tak, jasne. Zapraszamy do testowania próbek.
P4: Jakieś certyfikaty dla swoich produktów?
Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty CE, ROHS.
P5: Czy wspierasz usługę OEM/ODM?
Tak, mamy profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy oferujący usługi OEM/ODM.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com , Dziękuję za uwagę.