Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Moduł UV LED 260120
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 2 szt
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000
Nazwa produktu: |
Moduł UV-LED 260120 |
Moc: |
600 W |
Rozmiar modułu: |
260 mm * 120 mm * 2,0 mm |
Lumowinous rozmiar: |
195 mm * 94 mm |
woltaż: |
68-76v |
Aktualny: |
5-7A |
Chipy LED: |
LG/Epileds/ Seul |
Proces kapsułkowania: |
Pakiet soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
Moduł UV-LED 260120 |
Moc: |
600 W |
Rozmiar modułu: |
260 mm * 120 mm * 2,0 mm |
Lumowinous rozmiar: |
195 mm * 94 mm |
woltaż: |
68-76v |
Aktualny: |
5-7A |
Chipy LED: |
LG/Epileds/ Seul |
Proces kapsułkowania: |
Pakiet soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Moduł LED UV 600W moduł led światło lampa utwardzająca UV led moduł led cob
| Nazwa produktu | Moduł LED UV 260120 |
| Moc | 600W |
| Kolor | UV |
| Liczba diod | 200 szt. |
| Typ diody | 3535 smd |
| Materiał soczewki diody | Kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 60 stopni |
| Rozmiar modułu | 260mm*120mm*2.0mm |
| Rozmiar świetlny | 195mm*94mm |
| Długość fali | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Napięcie | 68-76V |
| Prąd | 5-7A |
| Materiał chipa | LG,Seoul,Epileds |
| Proces enkapsulacji | Opakowanie z soczewką kwarcową wysokotemperaturową |
| Materiał modułu | Podłoże miedziane 2.0mm |
| Żywotność (godziny) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Druk UV, farby, tusze UV, kleje UV i ekrany dotykowe |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
Dlaczego wybrać nas
1) Dobra cena
Oferujemy cenę bezpośredniej sprzedaży producenta.
2) Zapewnienie jakości
Posiadamy własny zespół badawczo-rozwojowy, każdy produkt jest profesjonalnie testowany przed wysyłką.
3) Usługa niestandardowa
Możemy dostosować produkty do Twoich potrzeb.
FAQ
P1. Czy wszystkie produkty można dostosować?
Odp.: Jesteśmy fabryką produkującą lampy UV LED, systemy UV LED. Wszystkie nasze produkty mogą być wykonane zgodnie z podanymi szczegółami.
P2. Jaki jest zewnętrzny pakiet produktu?
Odp.: Opakowanie kartonowe lub drewniane.
P3. Cykl przetwarzania?
Odp.: Niektóre produkty mamy na stanie. Zazwyczaj potrzeba około 3-15 dni na wykonanie.
P4. Wielkość zamówienia?
Odp.: Dostosowane lampy UV zazwyczaj wynoszą 1 sztukę.
P5. Czy testujecie wszystkie swoje towary przed dostawą?
Odp.: Tak, mamy 100% test przed dostawą
Należy zwrócić uwagę na spawanie wysokowydajnych diod LED UV:
1) Czas spawania nie powinien przekraczać 3S;
2) Temperatura spawania powinna być niższa niż 260 stopni Celsjusza.
3) Podczas spawania należy rozróżnić polaryzację dodatnią i ujemną oraz unikać soczewki, aby uniknąć jej uszkodzenia.
4) Należy podjąć dobre środki odprowadzania ciepła, zwłaszcza w przypadku wysokowydajnych diod LED UV, w miarę możliwości zapewnić odpowiednią powierzchnię radiatora.
5) Aby przedłużyć żywotność diod emitujących światło ultrafioletowe, zaleca się stosowanie stabilnego zasilacza stałoprądowego lub układu scalonego zamiast zasilacza stałonapięciowego lub układu scalonego.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com , Dziękujemy za uwagę.