Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Moduł UV LED 10364
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 2 szt
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000
Nazwa produktu: |
Moduł UV LED 10364 |
Moc: |
720 W |
Rozmiar modułu: |
103 mm * 64 mm * 2,0 mm |
Lumowinous rozmiar: |
91 mm * 52 mm |
woltaż: |
39-45 V*2 |
Aktualny: |
6-9A*2 |
Chipy LED: |
Opcjonalnie (LG/ Epileds/ Seul) |
Proces kapsułkowania: |
Pakiet soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
Moduł UV LED 10364 |
Moc: |
720 W |
Rozmiar modułu: |
103 mm * 64 mm * 2,0 mm |
Lumowinous rozmiar: |
91 mm * 52 mm |
woltaż: |
39-45 V*2 |
Aktualny: |
6-9A*2 |
Chipy LED: |
Opcjonalnie (LG/ Epileds/ Seul) |
Proces kapsułkowania: |
Pakiet soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Moduł UV LED 720W Moduł UV LED wysokiej mocy
| Nazwa produktu | Moduł UV LED 10364 |
| Władza | 720 W |
| Kolor | UV |
| Liczba żarówek | 72 sztuk |
| Rodzaj diody | 6565/6868 smd |
| Materiał soczewki z diody | Kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 60 stopni |
| Rozmiar modułu | 103 mm*64 mm*2,0 mm |
| Rozmiar światła | 91 mm*52 mm |
| Długość fali | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm. |
| napięcie | 39-45V*2 |
| Aktualność | 6-9A*2 |
| Materiał odcinkowy | LG, Seul, Epileds |
| Proces enkapsułowania | Zestaw soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
| Materiał modułu | 20,0 mm Substrat miedziany |
| Długość życia (w godzinach) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Zastosowane w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malowania, |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
Dlaczego wybrać nas?
1) Dobra cena
Oferujemy bezpośrednią cenę producenta.
2) Zapewnienie jakości
Mamy własny zespół badawczo-rozwojowy. Każdy produkt przechodzi profesjonalne testy przed wysyłką.
3) Usługa dostosowana do klienta
Możemy dostosować produkty do Twoich potrzeb.
4) Usługa posprzedażna
Zapewniamy doskonałe i terminowe doradztwo przed sprzedażą i obsługę posprzedażną,
Wszelkie pytania dotyczące UV LED zostaną odpowiedziane przez profesjonalnego inżyniera w ciągu 12 godzin.
Częste pytania
Q1: Czy możesz przyjąć zamówienie na próbki?
Tak, możemy. Witamy zamówienie próbki do testowania i sprawdzania jakości.
P2: Czy mogę nałożyć na niego moje logo?
Oczywiście, logo może być wykonane według Twoich wymagań, gdy osiągniesz nasze MOQ.
P3: Co to za opakowanie?
Mamy kolorowe pudełko i karton.
P4: Jaki jest czas realizacji?
3-7 dni dla zamówień na próbki w magazynie. 25-30 dni dla masowej produkcji.
P5: Jakie są warunki oferty?
FOB, CIF, CFR, EXW są dostępne.
Należy zwrócić uwagę na spawanie wysokiej mocy UV LED:
1) Czas spawania nie powinien przekraczać 3S;
2) Temperatura spawania powinna być mniejsza niż 260 stopni Celsjusza.
3) Spawanie zwrotne jest dozwolone tylko raz.
4) Podczas spawania należy odróżnić pozytywną i negatywną biegunowość i unikać soczewek, aby uniknąć uszkodzenia soczewek.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.comDziękuję za uwagę.