Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Moduł UV LED 6015
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 2 szt
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000
Nazwa produktu: |
Moduł UV LED 10364 |
Moc: |
45 W |
Rozmiar modułu: |
60 mm * 15 mm * 2,0 mm |
Lumowinous rozmiar: |
60 mm * 3,5 mm |
woltaż: |
51-57V |
Aktualny: |
500-700mA |
Chipy LED: |
Opcjonalnie (LG/ Epileds/ Seul) |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
Moduł UV LED 10364 |
Moc: |
45 W |
Rozmiar modułu: |
60 mm * 15 mm * 2,0 mm |
Lumowinous rozmiar: |
60 mm * 3,5 mm |
woltaż: |
51-57V |
Aktualny: |
500-700mA |
Chipy LED: |
Opcjonalnie (LG/ Epileds/ Seul) |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Moduł UV LED 45W Wysokiej mocy źródło światła linii bezproblemowego splicingu Moduł utwardzania
| Nazwa produktu | Moduł UV LED 6015 |
| Władza | 45 W |
| Kolor | UV |
| Liczba żarówek | 15 sztuk |
| Rodzaj diody | 3535 smd |
| Materiał soczewki z diody | Kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 60 stopni |
| Rozmiar modułu | 60 mm*15 mm*2,0 mm |
| Rozmiar światła | 60 mm*3,5 mm |
| Długość fali | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm. |
| napięcie | 51-57V |
| Aktualność | 500-700MA |
| Materiał odcinkowy | LG, Seul, Epileds |
| Proces enkapsułowania | Moduł opakowania soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
| Materiał modułu | 20,0 mm Substrat miedziany |
| Długość życia (w godzinach) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Zastosowane w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malowania, |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
Dlaczego wybrać nas?
1) Dobra cena
Możemy podać bezpośrednią cenę sprzedaży producenta i dać najlepszą zniżkę.
2) Zapewnienie jakości
Mamy własny zespół badawczo-rozwojowy. Każdy produkt przechodzi profesjonalne testy przed wysyłką.
3) Usługa posprzedażna
Zapewniamy wysokiej jakości i terminowe konsultacje przed sprzedażą i obsługę posprzedażną.
Wszelkie pytania dotyczące UV LED zostaną odpowiedziane przez profesjonalnych inżynierów w ciągu 12 godzin.
Częste pytania
Czy jesteście fabryką?
A: Tak! Jesteśmy fabryką w Shenzhen. Produkujemy produkty UV LED od siedmiu lat.
Q2. Jakie są wasze główne produkty?
Odpowiedź: kolczyki lampy UV LED; moduł UV LED; pojedyncza lampa UV LED i urządzenia UV.
P3: Jak przetwarzać zamówienie?
A: Poinformuj nas o swoich wymaganiach.
2Zrobimy cytat i udzielimy rad.
3Zrobimy śledztwo po potwierdzeniu oferty.
4Zapłacisz po sprawdzeniu szczegółów.
5Zorganizujemy dostawy jak najszybciej.
Q4. Co z jakością LED?
O: Proszę nie martwić się o jakość. Nasza firma jest głównym producentem diod LED w Chinach.
P5: Czy można regulować intensywność UV?
Odpowiedź: Tak, intensywność jest regulowana od 0 do 100%.
Należy zwrócić uwagę na spawanie wysokiej mocy UV LED:
1) Czas spawania nie powinien przekraczać 3S;
2) Temperatura spawania powinna być mniejsza niż 260 stopni Celsjusza.
3) Spawanie zwrotne jest dozwolone tylko raz.
4) Podczas spawania należy odróżnić pozytywną i negatywną biegunowość i unikać soczewek, aby uniknąć uszkodzenia soczewek.
2) Podczas spawania należy zwrócić uwagę na czas spawania i temperaturę,
i należy odróżnić pozytywne i negatywne biegunowości.
3) Parametry elektryczne takie jak prąd i napięcie nie powinny przekraczać wartości znamionowych.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.comDziękuję za uwagę.