Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Moduł UV LED 4040
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 2 szt
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000
Nazwa produktu: |
Moduł UV-LED 4040 |
Moc: |
20W |
Rozmiar modułu: |
40mm * 40mm * 2.0mm |
Lumowinous rozmiar: |
14mm * 6.5mm |
woltaż: |
13-15V |
Aktualny: |
1-1,5A |
Chipy LED: |
LG / Epileds / Seul |
Proces kapsułkowania: |
Koraliki do lamp z wysokotemperaturowymi soczewkami kwarcowymi |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
Moduł UV-LED 4040 |
Moc: |
20W |
Rozmiar modułu: |
40mm * 40mm * 2.0mm |
Lumowinous rozmiar: |
14mm * 6.5mm |
woltaż: |
13-15V |
Aktualny: |
1-1,5A |
Chipy LED: |
LG / Epileds / Seul |
Proces kapsułkowania: |
Koraliki do lamp z wysokotemperaturowymi soczewkami kwarcowymi |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Moduł LED UV 20W Moduł utwardzania LED UV Koraliki lampowe z soczewką kwarcową
| Nazwa produktu | Moduł LED UV 4040 |
| Moc | 20W |
| Kolor | UV |
| Liczba koralików lampowych | 2 szt. |
| Typ diody | 6565-6868 smd |
| Materiał soczewki diody | Kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 60 stopni |
| Rozmiar modułu | 40mm*40mm*2.0mm |
| Rozmiar świetlny | 14mm*6.5mm |
| Długość fali | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Napięcie | 13-15V |
| Prąd | 1-1.5A |
| Materiał chipa | LG,Seoul,Epileds |
| Proces enkapsulacji | Koraliki lampowe z soczewką kwarcową wysokotemperaturową |
| Materiał modułu | Podłoże miedziane 2.0mm |
| Żywotność (godziny) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Stosuje się w różnych branżach druku UV, malowania, |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
Często zadawane pytania
P1. Czy jesteś fabryką?
A: Tak! Jesteśmy fabryką w mieście Shenzhen i mamy profesjonalny zespół pracowników, projektantów i inspektorów.
P2. Jaka jest gwarancja?
A: Wszystkie produkty objęte są roczną gwarancją, jeśli jakiekolwiek części ulegną uszkodzeniu w okresie gwarancyjnym, możemy dostarczyć części bezpłatnie,
ale musisz odesłać lampę LED UV i zasilacz lub chłodnicę wodną, inne części nie muszą być odsyłane.
P3. Czy możemy dostosować produkt?
A: Tak! Możemy produkować produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami
P4. Jakie są Twoje zwykłe warunki płatności za zamówienia?
A: Zamówienie gwarancji handlowej na platformie handlu zagranicznego. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, TRANSFER BANKOWY VISA/MASTERCARD itp.
P5. Ile lat gwarancji na Twoje produkty?
A: Oferujemy 1 rok gwarancji. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy w okresie gwarancyjnym,
prosimy o kontakt, a my je dla Ciebie wymienimy lub naprawimy.
P6. Czy mogę umieścić na nim moje logo?
A: Oczywiście. Logo może być wykonane zgodnie z Twoimi wymaganiami, gdy osiągniesz nasze MOQ.
P7. Czy można regulować intensywność UV?
A: Tak, intensywność jest regulowana w zakresie 0-100%. Zaprojektowaliśmy różne.
P8. Ile dni potrzebujesz na przygotowanie zamówienia?
A: Potrzebujemy 3-7 dni na normalne zamówienie, cykl produkcji niestandardowej wynosi 15-20 dni.
Sprawy wymagające uwagi
Ciepłe wskazówki, aby nasze produkty działały najlepiej i zmniejszały awarie klientów podczas użytkowania produktów, proszę zwrócić uwagę:
1) Podczas całego procesu użytkowania wszystkie osoby mające bezpośredni kontakt z UVLED powinny podjąć środki zapobiegające i eliminujące elektryczność statyczną i nie dotykać bezpośrednio diody emitującej światło UV rękami.
2) Podczas spawania należy zwrócić uwagę na czas i temperaturę spawania oraz rozróżnić bieguny dodatnie i ujemne.
3) Parametry elektryczne, takie jak prąd i napięcie, nie powinny przekraczać wartości znamionowych.
Należy zwrócić uwagę na spawanie UV LED o dużej mocy:
1) Czas spawania nie powinien przekraczać 3S;
2) Temperatura spawania powinna być niższa niż 260 stopni Celsjusza.
3) Spawanie reflow jest dozwolone tylko raz.
4) Podczas spawania należy rozróżnić bieguny dodatnie i ujemne oraz unikać soczewki, aby zapobiec jej uszkodzeniu.
5) Wykonaj dobre środki rozpraszania ciepła, zwłaszcza UVLED o dużej mocy, w miarę możliwości, aby zapewnić odpowiednią powierzchnię radiatora.
6) Aby przedłużyć żywotność diod emitujących światło ultrafioletowe, zaleca się stosowanie stabilnego zasilacza prądu stałego lub układu scalonego zamiast zasilacza prądu stałego lub układu scalonego.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com , Dziękujemy za uwagę.