Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: YM-350W -20555 System utwardzania UV
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Jeden
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: dni
Zasady płatności: T/T, przelew bankowy, Alibaba, Express
Możliwość Supply: 1000000 sztuk miesięcznie
Nazwa produktu: |
YM-350W-20555 System utwardzania UV |
Moc: |
350 W |
Rozmiar: |
265*81*97MM |
Lumowinous rozmiar: |
205*55MM |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Aplikacja: |
Drukowanie, utwardzanie promieniami UV |
Typ diody: |
3535 |
Długość fali: |
365/385/395/405 nm |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
YM-350W-20555 System utwardzania UV |
Moc: |
350 W |
Rozmiar: |
265*81*97MM |
Lumowinous rozmiar: |
205*55MM |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Aplikacja: |
Drukowanie, utwardzanie promieniami UV |
Typ diody: |
3535 |
Długość fali: |
365/385/395/405 nm |
Gwarancja: |
1 rok |
YM-350W-20555 Zastosowanie systemu utwardzania UV
1. Wsparcie w zakresie zapytań i konsultacji
2. 24-godzinne usługi online
3. Dostępny jest film prezentujący efekt drukowania maszyny z systemem utwardzania UV LED
4. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki.
5. Możliwość otrzymania spersonalizowanej produkcji i pakowania.
6: Niskie zużycie energii, tylko 20% zwykłej lampy UV
7: Bez rtęci, bez ozonu, przyjazny dla środowiska
8: Zimne źródło światła, niska temperatura
9: Stabilna moc wyjściowa, wysoka jednorodność.
| Przedmiot | YM-350W-20555 System utwardzania UV |
| Moc | 350W |
| Kolor | UV |
| Typ diody | 3535 smd |
| Rozmiar | 265mm*81mm*97mm |
| Rozmiar świetlny | 205mm*55mm |
| Materiał soczewki | Soczewka odporna na wysokie temperatury |
| Długość fali | 365/385/395/405nm |
| Schemat chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Zastosowanie | Stosowany w różnych gałęziach przemysłu drukarskiego, malarskiego i klejowego. |
| Żywotność (godziny) | 20000 godzin |
| Gwarancja | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
![]()
Nasze systemy utwardzania UV LED są szeroko stosowane w przemyśle szklarskim, dekoracyjnym, materiałów budowlanych,
przemyśle meblarskim itp.
Nadaje się do różnych marek opryskiwaczy atramentowych, takich jak Konika, Xaar, Ricoh, oraz różnych drukarek
w tym drukarki płaskie, drukarki rolkowe, drukarki wielkoformatowe, drukarki atramentowe, drukarki cyfrowe, prasy rotacyjne itp.
FAQ
P1. Co obejmuje cały system utwardzania UV LED?
O:Cały system utwardzania UV LED obejmuje kontroler utwardzania UV LED + głowicę lampy UV LED.
P2. Jaki jest zewnętrzny pakiet produktu?
O: Używamy bardzo mocnych, specjalnych kartonów eksportowych i opakowań drewnianych, aby zapewnić bezpieczne dostarczenie towarów do klientów.
P3. Jak złożyć zamówienie na system utwardzania UV LED?
O:Najpierw poinformuj nas o swoich wymaganiach lub zastosowaniu. Następnie wyceniamy zgodnie z Twoimi wymaganiami lub naszymi sugestiami.
Następnie klient potwierdza próbki i wpłaca depozyt na formalne zamówienie. Następnie organizujemy produkcję.
P4. Czy mogę wydrukować moje logo na systemie utwardzania UV LED?
O:Tak. Prosimy o formalne poinformowanie nas przed produkcją i potwierdzenie projektu na podstawie naszej próbki.
P5. Czy oferujecie gwarancję i usługę instalacji produktów?
O:Tak, oferujemy 15000 godzin serwisu i 1 rok bezpłatnej gwarancji. Usługa instalacji może być świadczona, ale powinna być opłacona zgodnie z
różnymi krajami i różnymi systemami.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com , Dziękujemy za uwagę.