Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: YM-350W-20030 System utwardzania UV
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Jeden
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: dni
Zasady płatności: T/T, przelew bankowy, Alibaba, Express
Możliwość Supply: 1000000 sztuk miesięcznie
Nazwa produktu: |
YM-350W-20030 System utwardzania UV |
Moc: |
350 W |
Rozmiar: |
230 mm*50 mm*100 mm |
Lumowinous rozmiar: |
200 mm*30 mm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Aplikacja: |
Drukowanie, utwardzanie promieniami UV |
Typ diody: |
3535 |
Długość fali: |
365/385/395/405 nm |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
YM-350W-20030 System utwardzania UV |
Moc: |
350 W |
Rozmiar: |
230 mm*50 mm*100 mm |
Lumowinous rozmiar: |
200 mm*30 mm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Aplikacja: |
Drukowanie, utwardzanie promieniami UV |
Typ diody: |
3535 |
Długość fali: |
365/385/395/405 nm |
Gwarancja: |
1 rok |
YM-350W-20030 Zastosowanie systemu utwardzania UV
1. Wysoka intensywność światła;
2. Oszczędność energii: oszczędność 80% energii elektrycznej w porównaniu do lampy rtęciowej
3. Regulacja mocy wyjściowej UV: od 5% do 100%
4. Wiele trybów sterowania: prąd stały, sterowanie pedałem, inteligentne tryby optyczne i manualne
5: Indukcja fotoelektryczna, natychmiastowe włączanie/wyłączanie, nie wymaga wstępnego podgrzewania.
6: Niskie zużycie energii, tylko 20% zwykłej lampy UV
7: Bez rtęci, bez ozonu, przyjazne dla środowiska
8: Zimne źródło światła, niska temperatura
9: Stabilna moc wyjściowa, wysoka jednorodność.
| Przedmiot | System utwardzania UV YM-350W-20030 |
| Moc | 350W |
| Kolor | UV |
| Typ diody | 3535 |
| Rozmiar | 230mm*50mm*100mm |
| Rozmiar świetlny | 200mm*30mm |
| Materiał soczewki | Soczewka odporna na wysokie temperatury |
| Długość fali | 365/385/395/405nm |
| Schemat chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Zastosowanie | Stosowany w różnych gałęziach przemysłu poligraficznego, malarskiego i klejowego. |
| Żywotność (godziny) | 20000 godzin |
| Gwarancja | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
![]()
Nasze systemy utwardzania UV LED są szeroko stosowane w przemyśle szklarskim, dekoracyjnym, materiałów budowlanych,
przemyśle meblarskim itp.
Nadaje się do różnych marek opryskiwaczy atramentowych, takich jak Konika, Xaar, Ricoh, oraz różnych drukarek
w tym drukarki płaskie, drukarki rolkowe, drukarki wielkoformatowe, drukarki atramentowe, drukarki cyfrowe, prasy rotacyjne itp.
FAQ
P1. Czy wszystkie produkty można dostosować?
O: Tak. Wszystkie nasze produkty mogą być wykonane zgodnie z podanymi szczegółami.
P2. Jaki jest zewnętrzny pakiet produktu?
O: opakowanie kartonowe lub drewniane.
P3. Cykl przetwarzania?
O: Niektóre produkty mamy w magazynie. Zwykle potrzeba około 5-12 dni na wykonanie.
P4: Jaka jest Twoja gwarancja?
Jeden rok gwarancji.
Wszystkie produkty zostaną przetestowane przed wysyłką.
P5: Czy mogę wydrukować moje logo na systemie utwardzania UV LED?
Tak. Proszę nas formalnie poinformować przed produkcją.
P6: Jakie certyfikaty posiadasz?
O: CE, RoHS, SGS już przeszły
P7:Jaka jest żywotność lampy UV LEDLED?
O:Żywotność ponad 20000 godzin.Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com