Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: YM-20050-100W Lampa chłodząca UV LED
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: jeden zestaw
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: dni
Zasady płatności: T/T, przelew bankowy, Alibaba, Express
Możliwość Supply: 1000000 sztuk miesięcznie
Nazwa produktu: |
YM-20050-100W Lampa chłodząca UV LED |
Moc: |
100 W |
Rozmiar: |
240*130*90mm |
Rozmiar świetlny: |
200*50mm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Aplikacja: |
Drukowanie, utwardzanie promieniami UV |
Typ diody: |
3535 |
Długość fali: |
365/385/395/405 nm |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
YM-20050-100W Lampa chłodząca UV LED |
Moc: |
100 W |
Rozmiar: |
240*130*90mm |
Rozmiar świetlny: |
200*50mm |
Schemat chłodzenia: |
Chłodzenie powietrzem |
Aplikacja: |
Drukowanie, utwardzanie promieniami UV |
Typ diody: |
3535 |
Długość fali: |
365/385/395/405 nm |
Gwarancja: |
1 rok |
YM-100W-20050Zastosowanie systemu utwardzania UV
1. Zapytanie i wsparcie doradcze
2. Całodobowe usługi on-line
3. Dostępna jest maszyna z filmem z efektem drukowania za pomocą systemu utwardzania UV
4. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki.
5. Możesz otrzymać indywidualną produkcję i pakowanie.
Bezproblemowa gwarancja 6,12 miesięcy i wsparcie online
7. Po wysłaniu będziemy śledzić produkty raz na dwa dni, aż do momentu otrzymania produktów.
Kiedy otrzymasz towar, przetestuj go i przekaż mi opinię. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące problemu,
skontaktuj się z nami, zaproponujemy Ci rozwiązania.
| Przedmiot | YM-100W-20050 System utwardzania UV |
| Moc | 100 W |
| Kolor | UV |
| Typ diody | 3535 smd |
| Rozmiar | 240 mm * 130 mm * 90 mm |
| Rozmiar świetlny | 200 mm * 50 mm |
| Materiał soczewki | Soczewka odporna na wysokie temperatury |
| Długość fali | 365/385/395/405 nm |
| Schemat chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Aplikacja | Stosuje się w różnych gałęziach przemysłu poligraficznego, malarskiego i klejącego. |
| Żywotność (godziny) | 20000 godzin |
| Gwarancja | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
NaszSystemy utwardzania UV LEDsą szeroko stosowane w przemyśle szklarskim, przemyśle dekoracyjnym, przemyśle materiałów budowlanych,
przemysł meblarski itp.
Nadaje się do rodzajów marek opryskiwaczy atramentowych, takich jak Konika, Xaar, Ricoh i rodzajów drukarek
w tym drukarka płaska, drukarka z roli na rolę, drukarka wielkoformatowa, drukarka atramentowa, drukarka cyfrowa, prasa rotacyjna itp.
Często zadawane pytania
P1. Jaki jest sposób chłodzenia?
Odp.: Chłodzenie powietrzem.
Pytanie 2. Jaka jest żywotność diod UV LED?
Odp.: Żywotność chipa LED teoretycznie wynosi 20 000 godzin. Jeśli dbasz o to podczas użytkowania, zwykle można go używać 3-5 lat.
Pytanie 3. Jaka jest gwarancja?
Odp.: wszystkie produkty objęte są roczną gwarancją, jeśli jakiekolwiek części zostaną uszkodzone w ramach gwarancji, możemy dostarczyć części za darmo,
ale musisz odesłać lampę UV LED i zasilacz lub agregat wody lodowej, innych części nie trzeba odsyłać.
Pytanie 4. Czy możemy dostosować produkt?
Odp.: tak! Możemy produkować produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami
Pytanie 5. Jakie są Twoje zwykłe warunki płatności za zamówienia?
A:PLATFORMA HANDLU ZAGRANICZNEGO. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, PRZELEW BANKOWY VISA/MASTERCARD itp.
Można podać więcej warunków płatności.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com ,,Dziękuję za uwagę.