Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Moduł UV LED 2222
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 2 szt
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000
Nazwa produktu: |
Moduł UV LED 2222 |
Moc: |
20W |
Rozmiar modułu: |
22 mm * 22 mm * 2,0 mm |
Lumowinous rozmiar: |
14mm * 6.5mm |
woltaż: |
13-15V |
Aktualny: |
1-1,5A |
Chipy LED: |
Opcjonalnie (LG/ Epileds/ Seul) |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
Moduł UV LED 2222 |
Moc: |
20W |
Rozmiar modułu: |
22 mm * 22 mm * 2,0 mm |
Lumowinous rozmiar: |
14mm * 6.5mm |
woltaż: |
13-15V |
Aktualny: |
1-1,5A |
Chipy LED: |
Opcjonalnie (LG/ Epileds/ Seul) |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Moduł UV LED 20W Wysokiej mocy UV Led Curing Lamp 365nm 385nm 395nm 405nm
| Nazwa produktu | Moduł UV LED 2222 |
| Władza | 20 W |
| Kolor | UV |
| Liczba żarówek | 2 sztuk |
| Rodzaj diody | 6565 smd |
| Materiał soczewki z diody | Żel krzemianowy lub kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 30, 60, 90, 120 stopni |
| Rozmiar modułu | 22 mm*22 mm*2,0 mm |
| Rozmiar światła | 14 mm*6,5 mm |
| Długość fali | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| napięcie | 13-15V |
| Aktualność | 1-1.5A |
| Materiał odcinkowy | LG, Seul, Epileds |
| Proces enkapsułowania | Moduł opakowania soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
| Materiał modułu | 20,0 mm Substrat miedziany |
| Długość życia (w godzinach) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Zastosowane w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malowania, |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
Częste pytania
Czy jesteście fabryką?
A: Tak! Jesteśmy fabryką w Shenzhen. Produkujemy produkty UV LED od siedmiu lat.
Q2. Jaki jest twój główny produkt?
Odpowiedź: kolczyki lampy UV LED; moduł UV LED; pojedyncza lampa UV LED i urządzenia UV.
2Jaki jest czas dostawy i sposób płatności?
Trwa to 3-7 dni dla zwykłych produktów, 15-20 dni dla produktów dostosowanych
Sposób płatności może być transakcja T/T
Pytanie 3: Co z logistyką?
A: Zazwyczaj wysyłamy produkty ekspresowo, ale możemy zorganizować dostawę zgodnie z Twoimi potrzebami.
AWykorzystanie ofModuł UV LED
Moduły UV LED są głównie stosowane w druku utwardzania, identyfikacji przeciwfałszowania, oczyszczania (woda, powietrze itp.) polach, przechowywania danych komputerowych i drukarki UV.Z rozwojem technologii, nowe zastosowania będą nadal pojawiać się, aby zastąpić oryginalną technologię i produkty.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com Dziękuję za uwagę.