Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: Moduł UV LED 4513
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000
Nazwa produktu: |
Moduł LED UV 4513 |
Moc: |
40 W |
Rozmiar modułu: |
45mm * 13mm * 2.0mm |
Lumowinous rozmiar: |
33mm * 6.5mm |
woltaż: |
26-30V |
Aktualny: |
1-1,5A |
Nazwa produktu: |
Moduł LED UV 4513 |
Moc: |
40 W |
Rozmiar modułu: |
45mm * 13mm * 2.0mm |
Lumowinous rozmiar: |
33mm * 6.5mm |
woltaż: |
26-30V |
Aktualny: |
1-1,5A |
Moduł UV LED 40W 6565 Chip LED UV 10W Koraliki Lampowe 365nm 385nm 395nm 405nm
| Nazwa produktu | Moduł UV LED 4513 |
| Moc | 40W |
| Kolor | UV |
| Liczba koralików lampowych | 4 szt. |
| Typ diody | 6565/6868 smd |
| Materiał soczewki diody | Kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 60 stopni |
| Rozmiar modułu | 45mm*13mm*2.0mm |
| Rozmiar świetlny | 33mm*6.5mm |
| Długość fali | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Napięcie | 26-30V |
| Prąd | 1-1.5A |
| Materiał chipa | LG,Seoul,Epileds |
| Proces enkapsulacji | Pakowanie z kwarcową soczewką wysokotemperaturową |
| Materiał modułu | Podłoże miedziane 2.0mm |
| Żywotność (godziny) | 20000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Stosowany w różnych branżach druku UV, malowania, |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
![]()
![]()
FAQ
P1. Czy jesteś fabryką?
A: Tak! Jesteśmy fabryką w Shenzhen. Produkujemy produkty UV LED od ponad 11 lat.
P2. Jakie są Twoje główne produkty?
A: Koraliki lampowe LED UV; moduł LED UV; pojedyncza lampa LED UV i sprzęt UV.
P3. Czy masz jakieś ograniczenia MOQ dotyczące zamówień oświetlenia LED?
Nie! Jeden też jest akceptowalny.
P4. Czy możemy dostosować produkty?
A: Tak! Możemy produkować zgodnie z Twoimi wymaganiami lub rysunkami technicznymi.
P5. A co z jakością diod LED?
A: Proszę nie martwić się o jakość. Nasza firma jest głównym producentem diod LED w Chinach.
Płatność może być transakcją T/T / płatnością na platformie handlowej.
Uwagi
Ciepłe przypomnienie, aby nasze produkty osiągnęły najlepszą wydajność, i aby zmniejszyć
awarie klientów podczas użytkowania produktu, proszę zwrócić uwagę na:
1) Czas spawania nie powinien przekraczać 3S;
2) Temperatura spawania powinna być niższa niż 260 stopni Celsjusza.
3) Spawanie reflow jest dozwolone tylko raz.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.