Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: MODUŁ LED UV YM-K5-5020
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Pertraktować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100 000
Nazwa produktu: |
MODUŁ LED UV YM-K5-5020 |
Moc: |
50 W |
Rozmiar modułu: |
50 mm * 20 mm * 2 mm |
Lumowinous rozmiar: |
50 mm * 7 mm |
woltaż: |
32,5-37,5 V |
Aktualny: |
1-1,4A |
Chipy LED: |
Epileds / LG / Seul |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
MODUŁ LED UV YM-K5-5020 |
Moc: |
50 W |
Rozmiar modułu: |
50 mm * 20 mm * 2 mm |
Lumowinous rozmiar: |
50 mm * 7 mm |
woltaż: |
32,5-37,5 V |
Aktualny: |
1-1,4A |
Chipy LED: |
Epileds / LG / Seul |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Zalety produktu
1. W zakresie natryskiwania: zwykłe etui na telefon, etui kosmetyczne, plastikowe etui na małe urządzenia MP3
obudowy drobnego sprzętu AGD i inne materiały
2. Drukowanie: sitodruk, druk offsetowy, druk pięciokolorowy itp. Użyj lamp UV do utwardzania tuszu UV.
3. W przemyśle obuwniczym promieniowanie ultrafioletowe jest używane do naświetlania materiału na podeszwie buta,
powodując reakcję chemiczną i tworząc dobre przyleganie kleju do podeszwy i cholewki.
4. W przemyśle drzewnym służy do utwardzania powłok lakierniczych UV na powierzchni. Ze względu na doskonałe właściwości
powłok UV (takich jak lakier) w różnych aspektach, takich jak odporność na zużycie, odporność na tarcie, odporność na kwasy i zasady,
odporność na warunki atmosferyczne itp.
5. Polerowanie rękodzieła: Dopóki powierzchnia rękodzieła jest przetwarzana za pomocą oleju do polerowania UV, można używać lamp UV.
Moduł LED UV 36W Opis produktu
| Nazwa produktu |
YM-K5-5020 Moduł LED UV |
| Moc | 50W |
| Kolor | UV |
| Liczba diod LED | 5 szt. |
| Typ diody | 6565 smd |
| Materiał soczewki diody | Kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 60, 120 stopni |
| Rozmiar modułu | 50mm*20mm*2mm |
| Rozmiar świetlny | 50mm*7mm |
| Długość fali | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Napięcie | 32.5-37.5V |
| Prąd | 1-1.4A |
| Materiał chipa | Seoul,LG,Epileds |
| Proces enkapsulacji | Moduł lampy z soczewką kwarcową wysokotemperaturową |
| Materiał modułu | Podłoże miedziane 2.0mm |
| Żywotność (godziny) | 15000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Stosowany w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malowania, tuszy UV, klejów UV i ekranów dotykowych. |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
Nasze systemy utwardzania UV LED są szeroko stosowane w przemyśle szklarskim, dekoracyjnym, materiałów budowlanych,
przemyśle meblarskim itp.
Nadaje się do różnych marek natrysków atramentowych, takich jak Konika, Xaar, Ricoh, oraz różnych drukarek
w tym drukarki płaskie, drukarki rolkowe, drukarki wielkoformatowe, drukarki atramentowe, drukarki cyfrowe, prasy rotacyjne itp.
Często zadawane pytania
P1.Jaki jest Twój chip LED?
Odp.: Używamy koreańskich LG,Seoul, Tajwan Epileds w zakresie marki chipów LED
P2. Jaka jest żywotność diody LED UV?
Odp.: Teoretyczna żywotność chipa LED wynosi 20 000 godzin. Jeśli będziesz go konserwować podczas użytkowania, zazwyczaj można go używać przez 3-5 lat.
P3. Jaka jest gwarancja?
Odp.: Wszystkie produkty objęte są roczną gwarancją, jeśli jakiekolwiek części ulegną uszkodzeniu w okresie gwarancyjnym, możemy dostarczyć części bezpłatnie, ale musisz odesłać lampę UV LED i zasilacz lub chłodnicę wodną, inne części nie muszą być odsyłane.
P4. Czy możemy dostosować produkt?
Odp.: Tak! Możemy produkować produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami
P5. Jakie są Twoje zwykłe warunki płatności za zamówienia?
Odp.:PLATFORMA HANDLU ZAGRANICZNEGO. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, TRANSFER BANKOWY VISA/MASTERCARD itp. Można zapewnić więcej warunków płatności.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com , Dziękujemy za uwagę.