Szczegóły Produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YM
Orzecznictwo: High-tech Enterprise Certificate
Numer modelu: YM-K6-5025 MODUŁ LED UV
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Pertraktować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10000
Nazwa produktu: |
YM-K6-5025 MODUŁ LED UV |
Moc: |
60 W |
Rozmiar modułu: |
50 mm * 25 mm * 2 mm |
Lumowinous rozmiar: |
50 mm * 7 mm |
woltaż: |
39-45V |
Aktualny: |
1-1,4A |
Chipy LED: |
Epileds / LG / Seul |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Nazwa produktu: |
YM-K6-5025 MODUŁ LED UV |
Moc: |
60 W |
Rozmiar modułu: |
50 mm * 25 mm * 2 mm |
Lumowinous rozmiar: |
50 mm * 7 mm |
woltaż: |
39-45V |
Aktualny: |
1-1,4A |
Chipy LED: |
Epileds / LG / Seul |
Proces kapsułkowania: |
Moduł pakietu soczewek kwarcowych o wysokiej temperaturze |
Widok kąt soczewki: |
60 stopni |
Gwarancja: |
1 rok |
Zalety produktu
Moduł oświetlenia UV 60W Opis produktu
| Władza | 60 W |
| Kolor | UV |
| Liczba żarówek | 6 sztuk |
| Rodzaj diody | 6565 smd |
| Materiał soczewki z diody | Kwarc |
| Kąt widzenia soczewki | 60, 120 stopni |
| Rozmiar modułu | 50 mm*25 mm*2 mm |
| Rozmiar światła | 50 mm*7 mm |
| Długość fali | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm. |
| napięcie | 39-45V |
| Aktualność | 1-1.4A |
| Materiał odcinkowy | SeulLG."Epileds" |
| Proces enkapsułowania | Wysokotemperaturowa lampa modułu opakowania soczewek kwarcowych |
| Materiał modułu | 20,0 mm Substrat miedziany |
| Długość życia (w godzinach) | 15000 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Zastosowane w różnych gałęziach przemysłu druku UV, malowania, farb UV, klejów UV i ekranów dotykowych. |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Guangdong, Chiny |
![]()
NaszeUkłady utwardzania UV LEDsą szeroko stosowane w przemyśle szklanym, w przemyśle dekoracyjnym, w przemyśle materiałów budowlanych,
przemysł meblowy itp.
Jest odpowiedni dla różnych marek atramentowych, takich jak Konika, Xaar, Ricoh, i różnych drukarek.
W tym drukarki płaskoładowe, drukarki roll to roll, drukarki szerokoprzedmiotowe, atramentowe, drukarki cyfrowe, prasy obrotowe itp.
Częste pytania
P1: Czy produkty na etykiecie, opakowaniach i wzornictwie mogą być dostosowane?
O: Tak, oferujemy usługi dostosowania.
P2: Jaka jest wasza miesięczna zdolność produkcyjna?
Odpowiedź: Nasza produkcyjna zdolność fabryczna wynosi 10 000 zestawów systemów oświetleniowych miesięcznie.
Q3: Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
A: MOQ 2 zestawy, ale akceptujemy również zamówienie próbki dla klientów o wysokiej jakości.
P4: Czy mogę dostać próbkę do kontroli jakości?
O: Tak, oferujemy próbki.
P5: Jak szybko jest czas realizacji?
Odpowiedź: W przypadku zamówienia próbki 3-5 dni. W przypadku zamówienia hurtowego 9-15 dni.
P6: Jaki jest okres eksploatacji waszych systemów oświetleniowych?
Odpowiedź: Nasze systemy oświetleniowe mogą działać przez co najmniej 3 lata, te żarówki należy regularnie wymieniać.
P7: Jak można zagwarantować jakość?
A: Profesjonalny zespół kontroli jakości produktu zapewnia wskaźnik wadliwego zamówienia; W przeciwnym razie bierzemy pełną odpowiedzialność
Zgodnie z naszym systemem wsparcia po sprzedaży.
P8: Jakie są warunki płatności?
O: Warunki płatności różnią się w zależności od kraju.
Jeśli masz inne potrzeby, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie.
Umi@ymleduv.com Dziękuję za uwagę.